Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

(16 głosów, średnia ocena 4.25 na 5)

15 grudnia bieżącego roku w Ostrowie Wielkopolskim odbył się etap rejonowy XXVI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Rozgrywał się on w dwóch kategoriach wiekowych – gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Na etap powiatowy składał się test pisemny zawierający 30 pytań, opracowany przez Zarząd Główny PCK w Warszawie. Dla zobrazowania poziomu trudności konkursu, warto dodać, że na te same pytania odpowiadali również starsi uczestnicy – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Nasze gimnazjum reprezentowała uczennica klasy IIIB – Milena Bąkowska, która w kategorii gimnazjum zajęła II miejsce. Jesteśmy z niej dumni, że tak godnie reprezentuje naszą szkołę. Szczerze gratulujemy wiedzy jaką się wykazała  oraz życzymy dalszych sukcesów.

Należy podkreślić, iż uczniowie z naszej szkoły  rokrocznie uczestniczą w tej olimpiadzie zdobywając czołowe miejsca.
Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl