Spektakl profilaktyczny

(6 głosów, średnia ocena 2.67 na 5)

   6 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Aliną Młynarczyk i p. Grzegorzem Ziętkiem wybrali się na wycieczkę do Ostrowa Wielkopolskiego.

   Pierwszym i najważniejszym punktem wyjazdu było obejrzenie w Ostrowskim Centrum Kultury spektaklu profilaktycznego  „Ćpunka”, który powstał na podstawie adaptacji książki Barbary Rosiek pod tym samym tytułem. Opowiadał on historię nastolatki Anny P., która przez złe towarzystwo wpadła w ogromne kłopoty: nałóg alkoholowy i narkotykowy. Główna bohaterka trafiła do szpitala, w którym zwierzała się doktorowi ze swoich problemów. Opowiadała o tym, jak wpadła w „złe towarzystwo” i co spowodowało, że zaczęła „ćpać”. Widzowie przez godzinę oglądali bolesną, prawdziwą i poruszającą opowieść o życiu współczesnej młodzieży, osadzoną w nowej rzeczywistości – dopalaczy, pigułek gwałtu i narkotyków.

   Po obejrzeniu przedstawienia udaliśmy się do Parku Trampolin, gdzie mogliśmy poskakać i korzystać z innych atrakcji tego miejsca. Aby uzupełnić utracone kalorie i odzyskać energię udaliśmy się do McDonalda.

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę !


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl


Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl