Ferie! Czas zimowego szaleństwa!

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

W czasie ferii zimowych roku szkolnego 2017/2018 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla naszych uczniów zajęcia sportowe w hali sportowej oraz wyjazd na łyżwy i basen do Oleśnicy. Zajęcia cieszyły

się dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest duża frekwencja. Uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności  w grach zespołowych tj. piłka nożna, piłka siatkowa, unihokej oraz w grze tenisa stołowego. Największą jednak atrakcją dla naszych uczniów był pobyt na łyżwach i na basenie w Oleśnicy. Wszyscy sobie dzielnie radzili na śliskim lodzie, a na basenie wykazali się dużymi umiejętnościami pływackimi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się jednak zjeżdzalnie.


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl


Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
18 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Do końca roku zostało 14 dni.
Zodiak: Strzelec

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl