Prezentacja klas 2011/2012

Szkoła Podstawowa 2011/2012

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

  1. Bajodek Nikodem
  2. Blaszkiewicz Julia
  3. Blaszkiewicz Lena
  4. Borkowska Alicja
  5. Cegła Wiktoria
  6. Drapiewski Hubert
  7. Filipiak Ernest Krzysztof
  8. Gratzke Kamil
  9. Hoffmann Weronika
  10. Karbarz Dawid
  11. Kasprzyk Zuzanna
  12. Koryciak Marcel
  13. Koziarska Weronika
  14. Krezymon Patryk
  15. Kwiatkowski Maciej
  16. Maląg Przemysław
  17. Nowacki Bartosz Filip
  18. Pastuszak Jessica Elżbieta
  19. Ratajczak Kacper Jan
  20. Sieradzki Jakub
  21. Sieroń Julia
  22. Skrzyńska Ines
  23. Szorska Dagmara Weronika
  24. Wołodźko Alicja
  25. Zielezińska Natalia

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Chilińska Oliwia
  2. Chmielecka Karolina
  3. Czub Zuzanna
  4. Drapiewski Igor
  5. Fibig Mariusz
  6. Gąsiorek Ewelina
  7. Grabowiec Julita
  8. Grodowczyk Angelika
  9. Jedliński Kacper
  10. Kozyra Katarzyna
  11. Łuczak Konrad
  12. Maleszka Robert
  13. Marzecki Paweł
  14. Tyjon Mirosław
  15. Ulbrich Kamil
  16. Ziętek Zofia

Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Bąkowska Milena
  3. Bąkowski Jakub
  4. Drapiewski Mateusz
  5. Fibig Aleksandra
  6. Galbierczyk Dawid
  7. Kałandziak Patryk
  8. Kierzek Karol
  9. Niemand Norbert
  10. Orłowska Agata
  11. Pichliński Bartosz
  12. Rogier Sandra
  13. Siedlecka Aleksandra
  14. Skoczylas Marcin
  15. Skrzyńska Amelia
  16. Szorski Wojciech
  17. Szpytma Błażej
  18. Witkowska Dagmara
  19. Witkowski Kacper
  20. Zapart Aleksandra
  21. Zielezinska Magdalena

Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

  1.  Andraszak Bartosz
  2.  Bielecka Nikola
  3.  Grzesiak Oliwia
  4.  Janas Weronika
  5.  Kilimnik Piotr
  6.  Matysek Aleksandra
  7.  Michalska Wiktoria
  8.  Mróz Aleksandra
  9.  Pastuszak Bartosz
  10.  Rogier Grzegorz
  11.  Sobczak Julia
  12.  Sobieraj Zofia
  13.  Stachowiak Patrycja
  14.  Stąśko Hubert
  15.  Szymanowski Dominik
  16.  Szymański Krystian
  17.  Zajfert Kamila

Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

  1. Adamczewska Marta
  2. Andrzejczak Anna
  3. Bajkowska Paulina
  4. Bizan Błażej
  5. Borowczyk Weronika
  6. Bzyl Konrad
  7. Głowacki Patryk
  8. Gratzke Milena
  9. Jazef Edyta
  10.  Kahla Tomasz
  11.  Kałandziak Kacper
  12.  Kasprzyk Kami
  13.  Kłobus Patryk
  14.  Kłobus Dawid
  15.  Kokot Joanna
  16.  Kondziela Krzysztof
  17.  Korczak Michał
  18.  Krzyżanek Ewa
  19.  Kutyński Tobiasz
  20.  Kwatera Nina
  21.  Marzecki Maciej
  22.  Ostromecka Bogumiła
  23.  Poprawa Wojciech
  24.  Rekus Krystian
  25.  Skoczylas Wojciech
  26.  Smoleń Kinga
  27.  Ulbrich Angelika
  28.  Zemska Angelika
  29.  Ziętek Jacek

Wychowawca klasy : Renata Ziętek

  1. Bajkowski Albert
  2. Bąkowski Daniel
  3. Borkowska Adrianna
  4. Cegła Weronika
  5. Czub Przemysław
  6. Duczmal Weronika
  7. F. Jakub
  8. Galbierczyk Paulina
  9. Galbierczyk Sylwia
  10. Janek Marek
  11. Jedlińska Klaudia
  12. Kahle Katarzyna
  13. Kubica Dawid
  14. Kupczyk Mariola
  15. Noskowicz Kinga
  16. Nowacki Kacper
  17. Plewa Katarzyna
  18. Pyrka Roksana
  19. Sobieraj Jan
  20. Szewczyk Kacper
  21. Szymanowska Zuzanna
  22. Tomczak Rafał
  23. Ulbrich Anastazja


Gimnazjum 2011/2012

Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

  1. Bizan Sonia
  2. Cierniak Konrad
  3. Florecka Martyna
  4. Hofman Piotr
  5. Kleinert Sebastian
  6. Kondziela Dawid
  7. Kordacka Marika
  8. Kraska Łukasz
  9. Krawczyk Grzegorz
  10. Kuświk Jonasz
  11. Lepka Aurelia
  12. Lepka Jagoda
  13. Ługowski Adrian
  14. Mania Adrianna
  15. Maryniak Katarzyna
  16. Mazurek Aleksandra
  17. Moszak Klaudia
  18. Moszak Natalia
  19. Nieruchalski Kornel
  20. Plewa Kacper
  21. Płokarz Filip
  22. Rekus Karol
  23. Szczęch Karolina
  24. Szewczyk Weronika
  25. Wencel Ilona
  26. Wirth  Jakub
  27. Wirth Sebastian
  28. Zajfert Piotr
  29. Zieleziński Patryk
  30. Żychliński Damian

Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

  1. Bloch Żaneta
  2. Borowczyk Dawid
  3. Chiliński Dawid
  4. Chrobak  Rafał
  5. Dyba Bartłomiej
  6. Flajszer Patryk
  7. Gałach Aleksandra
  8. Grabowiec Aleksandra
  9. Grodowczyk Dominika
  10. Hoffmann Paweł
  11. Jamrozik Seweryn
  12. Janas Daria
  13. Joks Kacper
  14. Kaczmarzyk Bartłomiej
  15. Kołodziej Kamil
  16. K. Grzegorz
  17. Kruszyk Dawid
  18. Krzyżanek Karol
  19. Majchrzak Weronika
  20. Marczak Agata
  21. Orpel Marcel
  22. P. Robert
  23. Ptak Małgorzata
  24. Radomski Błażej
  25. Rudnik Alan
  26. Szczepaniak Dawid
  27. Śląska Paulina
  28. Turska Karolina
  29. Turska Roksana
  30. Wala Roksana
  31. Walczak Dominika

Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

  1. Adamczewski Robert
  2. Barczak Klarysa
  3. Bąkowski Łukasz
  4. Brodala Martyna
  5. Cedro Karolina
  6. Cegła Aleksandra
  7. Chałupka Paulina
  8. Cierpka Norbert
  9. Cygal Agata
  10. Czaiński Rafał
  11. Czub Aleksandra
  12. Czubak Michał
  13. Duczmal Jakub
  14. Hofman Jakub
  15. Jańczak Jacek
  16. Kapa Aleksander
  17. Karwig Damian
  18. Kozłowski Jakub
  19. Kozłowski Kamil
  20. Maryniak Jan
  21. Młynarczyk Szymon
  22. Morisson Mikołaj
  23. Noskowicz Klaudia
  24. Pier Miłosz
  25. Podlas Weronika
  26. Pyrka Alan.
  27. Rogala Aleksandra
  28. Schneider Krzysztof
  29. Sieraczek Klaudia
  30. Święcicki Łukasz
  31. Tomalak Mateusz
  32. Tomczak Anna
  33. Wichura Marta
  34. Zawidzki Marek

Wychowawca klasy : Halina Czemiel

  1. Abratkiewicz Dawid
  2. Banaś Karolina
  3. Baska Sandra
  4. Bochen Aleksandra
  5. Drapiewska Daria
  6. Dziabas Bartosz
  7. Faustyniak Mariusz
  8. Gajda Zuzanna
  9. Galbierczyk Kamila
  10. Hetmański Jakub
  11. Janoś Dominik
  12. Juszczak Konrad
  13. Kołodziej Patryk
  14. Kordacka Natalia
  15. Kraska Kamil
  16. Krupa Łukasz
  17. Kurzawska Daria
  18. Lisiak Martyna
  19. Maksyminko  Karol
  20. Michalska Edyta
  21. Palat Eliza
  22. Plewa Piotr
  23. Raszewski Filip
  24. Stachowiak Mariusz
  25. Stachowiak Milena
  26. Śląska Eliza
  27. Śliwińska Julita
  28. Turski Adrian
  29. Wiertelak Jakub
  30. Wysota Adam
  31. Zakręt Natalia
  32. Zawiślak Błażej
  33. Zieleziński Wojciech

Wychowawca klasy : Anna Wilczura

  1. Bachman Rafał
  2. Bednarska Angelika
  3. Borysewicz Monika
  4. Chiliński Bartosz
  5. Drobnica Martyna
  6. Franz Dominika
  7. Gąsior Cezary
  8. Głowacki Jakub
  9. Iwanicka Marta
  10. Jamrozik Kamil
  11. Kaczmarek Angelika
  12. Kordacka Martyna
  13. Kozikowski Sebastian
  14. Kruszyk Adrianna
  15. Kupaj Patryk
  16. Maksyminko Klaudia
  17. Maryniak Michał
  18. Michalak Natalia
  19. Nowacka Patrycja
  20. Plewa Mariusz
  21. Radoła Karolina
  22. Radomska Kinga
  23. Szczot Marcin
  24. Śląska Patrycja
  25. Wojtczak Agata
  26. Wysota Mateusz
  27. Zajfert Robert

Wychowawca klasy: Andrzej Kędziora

  1. Bruder Mateusz
  2. Bzyl Gracjan
  3. Cedro Martyna
  4. Cierpka Anna
  5. Fibig Kamil
  6. Galbierczyk Maksymilian
  7. Gmyrek Piotr
  8. Grenda Marcin
  9. Gruca Jagoda
  10. Henicz Adam
  11. Jędrzejak Sylwia
  12. Karwig Ewelina
  13. Kozłowska Martyna
  14. Kraska Iwona
  15. Kurek Ewelina
  16. Marczak Monika
  17. Schubert Marzena
  18. Sieraczek Kamil
  19. Sobczak Jakub
  20. Stachowiak Anna
  21. Szczepanik Wojciech
  22. Szymanek Michał
  23. Wencel Agnieszka
  24. Wrona Zofia
  25. Zawidzka Monika

Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

  1. Fibig Michał
  2. Franc Beata
  3. Gajda Piotr
  4. Krzekotowski Miłosz
  5. Majorczyk Damian
  6. Maksyminko Cezary
  7. Pierucki Krzysztof
  8. Rusinek Bartosz
  9. Rzekiecka Klaudia
  10. Szymanek Adrian
  11. Turski Miłosz
  12. Wirth Bartłomiej
  13. Woźniak Kamil

Konto RR
Szkoły Podstawowej:


63 8409 0001 0105 2878
2000 0002



Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  wd_iod@sosnie.pl

UBEZPIECZENIE InterRisk


"Zatrzymać dzieje szkoły"















Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Października 2021
Europejski Dzień Otyłości
Imieniny obchodzą
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja,
Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon

Do końca roku zostało 69 dni.
Zodiak: Skorpion