Ho! Ho! Ho! Czy byliście grzeczni? MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Na korytarzach szkolnych króluje kolor czerwony, można zobaczyć uśmiechniętych uczniów w mikołajkowych czapkach.

Mikołaje: Adam, Wojtek oraz Oskar wraz ze swoimi pomocnikami odwiedzali uczniów  oraz pracowników szkoły, aby złożyć wszystkim świąteczne życzenia i poczęstować słodkościami. Spotkaniom towarzyszyły dźwięki świątecznych piosenek,  dzięki którym mogliśmy poczuć magię zbliżających się świąt.

Wizytę świętego Mikołaja, jak co roku, przygotował Samorząd Uczniowski.

Kalendarium szkolne


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE InterRisk


"Zatrzymać dzieje szkoły"Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
29 Października 2020
Imieniny obchodzą
Euzebia, Franciszek, Longin, Longina,
Lubogost, Narcyz, Teodor, Wioletta

Do końca roku zostało 64 dni.
Zodiak: Skorpion

Podręczniki szkolne 2019/2020

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl