SZLACHETNA PACZKA

(6 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

Również w tym roku w naszej szkole zorganizowano zbiórkę na rzecz potrzebujących włączając się w akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”.

Akcja ta, ma na celu pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wybrane rodziny otrzymują pomoc materialną, która odpowiada ich indywidualnym potrzebom, ale często również spełnia marzenia najmłodszych członków rodziny.

Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam zebrać artykuły spożywcze i słodycze. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom i uczniom. Zaznaczyć należy wielkie zaangażowanie, rozpoczynając od dzieci z pierwszych klas, a na młodzieży  kończąc. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Pamiętajmy, że wspólnie możemy dokonywać rzeczy niezwykłych, wkraczając w świat wartości, takich jak otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość, a przede wszystkim dobroć. Wszystko to wypływa z miłości do drugiego człowieka.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do SZLACHETNEJ PACZKI i pomogli spełnić marzenia dzieci i ich rodzin - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


Kalendarium szkolne


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE InterRisk


"Zatrzymać dzieje szkoły"Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
27 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian,
Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz

Do końca roku zostało 35 dni.
Zodiak: Strzelec

Podręczniki szkolne 2019/2020

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl