Konkurs „Promujemy Dolinę Baryczy”

(17 głosów, średnia ocena 3.18 na 5)

Celem konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy” była m.in. popularyzacja wiedzy oraz poznawanie walorów przyrodniczych i historycznych regionu Doliny Baryczy. Uczniowie szkól podstawowych mieli za zadanie wykonanie ulotki promocyjnej, natomiast zadaniem uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych było nakręcenie krótkiego filmu, który zachęcałby do poznawania wyjątkowych miejsc w Dolinie Baryczy.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły, co przy znacznej ilości nadesłanych prac konkursowych jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

II miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Oliwia Miszczyk z klasy IV

Wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zdobyli Marcel Kruszyk  i Jakub Dziabas.

Wszystkie prace konkursowe zostały zamieszczone przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej „Dolina Baryczy” na portalu www.edukacja.barycz.pl. w Bazie Wyjątkowych Inicjatyw Edukacyjnych.

Finał konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 11 października 2017 r. Laureaci konkursu w ramach jednej z nagród uczestniczyli w warsztatach ABC Marketingu, zorganizowanych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a po zakończonych zajęciach zwiedzili Ogród Botaniczny.Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl
Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl