Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

(41 głosów, średnia ocena 3.93 na 5)

Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg...

Powyższy cytat, wzięty z wiersza Adama Asnyka, stał się mottem zakończenia roku szkolnego 2016 / 2017. Uroczystość odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkół w Sośniach. Akademia rozpoczęła się przemówieniem pani dyrektor- Haliny Czemiel. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie za aktywny udział w życiu szkoły. W krótkiej części artystycznej zebrani mogli zobaczyć polonez w wykonaniu absolwentów oraz usłyszeć ich podziękowania skierowane do wychowawców, nauczycieli i rodziców.

Był to dzień bardzo ważny dla nich, bowiem ukończyli naukę w naszej szkole, wkroczyli śmiało w nowy etap swojego życia. Oto wspomnienie absolwentki – Nikoli Bieleckiej:

23 czerwca był dniem, który na długo pozostanie w pamięci absolwentów Gimnazjum w Sośniach, nie tylko ze względu na wyjątkowo ponurą pogodę, ale i fakt, że właśnie w tym dniu rozpoczęliśmy nowy etap swojego życia. Zostawiliśmy za sobą wspomnienia, lata spędzone w cudownym towarzystwie oraz dobre opinie. Świadomość, że chwile, które przeżywaliśmy z uśmiechem na twarzy już nigdy nie wrócą, spowodowała, że nie uniknęliśmy łez. Byliśmy jednak dumni z naszych świadectw i sukcesów, a zadowolenie ze strony nauczycieli było dowodem na to, że dobrze wykorzystaliśmy lata spędzone w gimnazjum. Teraz jest nasz czas, powoli stajemy się dorośli. Musimy być dojrzali i odpowiedzialni. Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć każdy cel, jaki sobie wyznaczymy i wierzymy, że pozostaniemy w Waszej pamięci.

Z całego serca dziękujemy Pani Dyrektor, wspaniałym wychowawcom i nauczycielom oraz wszystkim życzliwym ludziom, których spotkaliśmy na swojej drodze. Zapamiętamy wszystkie chwile spędzone w tej szkole.

Do zobaczenia!


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl
Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
20 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl