Prezentacja Klas 2017/2018

Szkoła Podstawowa 2017/2018

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

    1. Andrzejczak Marcelina
    2. Barczak Igor - Kałkowskie
    3. Bojarczuk Jakub
    4. Chmielecki Filip
    5. Ciechanowski Witold
    6. Dolata Franciszek
    7. Dudczak Nina
    8. Eckert Jakub – Moja Wola
    9. Jabłoński Franciszek
    10. Jamrozik Jędrzej
    11. Krawczyk Miłosz
    12. Krezymon Dominika - Janisławice
    13. Kuczyński Michał
    14. Kujawa Julia
    15. Pelc Zuzanna
    16. Pokrzywka Jan
    17. Rychlik–Szczawiński Konrad
    18. Szymańska  Anna
    19. Szymańska Dagmara
    20. Szymańska Wiktoria
    21. Turski Tomasz - Janisławice
    22. Zielezinski Michał

      Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

        1. Budzińska Liliana
        2. Krawczyk Weronika
        3. Kozłowska Jagoda
        4. Miszczyk Michalina
        5. Mogiłka Mateusz
        6. Paździor Damian
        7. Pigłowska Zofia
        8. Pigłowski Jakub
        9. Plewa Mateusz
        10. Skraburska Aleksandra
        11. Urbaniak Kacper
        12. Wardzyk Julia
        13. Wielewicka Weronika

          Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

            1. Bojarczuk Wojciech
            2. Borkowski Bartosz
            3. Deresińska Sandra
            4. Deresiński Jakub
            5. Drapiewski Dawid
            6. Eckert Zuzanna
            7. Fabiś Amelia
            8. Graja Michał
            9. Gruca Kinga
            10. Jamroszczyk Nikola
            11. Jurek Norbert
            12. Klepacz Maja
            13. Kłobus Jagoda
            14. Lepka Klara
            15. Maj Daria
            16. Pinkowska Michalina
            17. Pinkowska Wiktoria
            18. Rasiak Nadia
            19. Schubert Julia
            20. Stasiak Agata
            21. Stekiel Agata
            22. Śniadek Artur
            23. Śniatała Olga
            24. Śniatała Wiktoria
            25. Świątek Oskar
            26. Wielewicka Oliwia
            27. Zemska Amelia

              Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

              1. Adamczewska Daria
              2. Banasiewicz Jan
              3. Brzezicha Kacper
              4. Chrobak Martyna
              5. Doktór Emil
              6. Gałach Oskar
              7. Gąsiorek Michał
              8. Hudziński Wiktor
              9. Jamroszczyk Dawid
              10. Kahla Łukasz
              11. Kowalski Jakub
              12. Koziarska Klaudia
              13. Kranz Dawid
              14. Michalska Julia
              15. Michalski Jakub
              16. Miszczyk Mikołaj
              17. Nowak Paweł
              18. Pacuła Weronika
              19. Płokarz Maria
              20. Schubert Aleksandra
              21. Sieradzki Mikołaj
              22. Sklarek Szymon
              23. Śniotała Nikola
              24. Ulkowska Majka
              25. Zaprzalska Jagoda

              Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

              1. Blaszkiewicz Kamil
              2. Dąbski Cyprian
              3. Filipiak Emilia
              4. Gąsiorek Marcin
              5. Jamroszczyk Jakub
              6. Jankowiak Oliwia
              7. Junik Tomasz
              8. Jurga Igor Krzysztof
              9. Koryciak Bartłomiej
              10. Maryniak Olga
              11. Matylek Żaneta
              12. Miszczyk Oliwia
              13. Musiałowski Adrian
              14. Niemand Zuzanna
              15. Roga Maria
              16. Stasiak Wiktoria
              17. Szczepańska Antonia
              18. Szydłowska Urszula
              19. Topolan Rozalia
              20. Ulkowska Oliwia
              21. Witkowski Karol
              22. Wołodźko Adam
              23. Williams Maja
              24. Zielezińska Aneta

              Wychowawca klasy : Renata Ziętek

              1. Banasiewicz Wojciech
              2. Drapiewski  Adrian
              3. Dziabas Kacper
              4. Gąsiorek Karolina
              5. Grabowiec Kamil
              6. Iwanek Michał
              7. Kluczberg Alicja
              8. Koryciak Marcel
              9. Kowalski Bartosz
              10. Kozyra Magdalena
              11. Kraska  Julia
              12. Kuczyńska Julita
              13. Rospęk  Sebastian
              14. Stąśko Marika
              15. Szymanowska  Sandra
              16. Szymanowska  Zuzanna
              17. Waśko  Weronika
              18. Wawrzynowicz Miłosz

              Wychowawca klasy : Halina Doktór

              1. Bajodek Nikodem
              2. Blaszkiewicz Julia
              3. Blaszkiewicz Lena
              4. Borkowska Alicja
              5. Cegła Wiktoria
              6. Drapiewski Hubert
              7. Dziabas Kacper
              8. Filipiak Ernest
              9. Gratzke Kamil
              10. Hoffmann Weronika
              11. Jurczak Kaja
              12. Karbarz Dawid
              13. Kasprzyk Zuzanna
              14. Koziarska Weronika
              15. Kozłowski  Adam
              16. Kozłowski Oskar
              17. Krezymon Patryk
              18. Kurka Agata
              19. Kwiatkowski Maciej
              20. Maksyminko  Kornel
              21. Maląg Przemysław
              22. Mikołajczyk Nikola
              23. Nowacki Bartosz
              24. Pastuszak Jessica
              25. Ratajczak Kacper
              26. Sieradzki Jakub
              27. Sieroń Julia
              28. Skrzyńska Ines
              29. Szorska Dagmara
              30. Śródka Magdalena
              31. Wielewicka Aleksandra
              32. Williams Stone
              33. Wołodźko Alicja
              34. Zielezinska Natalia

              Gimnazjum 2017/2018

              Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

              1. Boniek Katarzyna
              2. Brodala Patryk
              3. Brodala Sebastian
              4. Chmielecka Karolina
              5. Czerwieniec Norbert
              6. Drapiewski Igor
              7. Dziabas Klaudia
              8. Franc Anna
              9. Gąsiorek Ewelina
              10. Geburek Norbert
              11. Jamroszczyk Monika
              12. Jaś Kacper
              13. Jedliński Kacper
              14. Kowalczyk Jowita
              15. Kozyra Katarzyna
              16. Krawczyk Amelia
              17. Ługowski Norbert
              18. Mania Dawid
              19. Michalski Krystian
              20. Mus Zofia
              21. Nowaczyk Klaudia
              22. Pacyna Monika
              23. Piec Daria
              24. Radoła Karol
              25. Rudnik Patrycja
              26. Szubert Adam
              27. Tyjon Mirosław

              Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

              1. Bąkowski Dawid
              2. Burg Emil
              3. Całujek Mariusz
              4. Chilińska Oliwia
              5. Czub Zuzanna
              6. Czulińska Oliwia
              7. Dwornik Iwo
              8. Fibig Mariusz
              9. Frankowski Bartosz
              10. Gąbka Zuzanna
              11. Górecka Róża
              12. Grabowiec Julita
              13. Grodowczyk Angelika
              14. Hofman Monika
              15. Jakieła Kamila
              16. Kajda Kacper
              17. Łuczak Konrad
              18. Maleszka Robert
              19. Marzecki Paweł
              20. Młynarczyk  Karolina
              21. Mularczyk Klaudia
              22. Nowak Martyna
              23. Rembiok Aleksandra
              24. Wala Kacper
              25. Ziętek Zofia

              Wychowawca klasy : Anna Wilczura

              1. Andrzejczak Miłosz
              2. Boniek Karina
              3. Chałupka Ewelina
              4. Dubiel Iwona
              5. Dziewoński  Michał
              6. Fibig Aleksandra
              7. Galbierczyk Dawid
              8. Kordacki  Kacper
              9. Kowalczyk Oliwia
              10. Kwatera Nina
              11. Pichliński Bartosz
              12. Ptak Dariusz
              13. Rogier Sandra
              14. Skrzyńska Amelia
              15. Szczepanik Patryk
              16. Szorski Wojciech
              17. Szpytma Błażej
              18. Wawrzynowicz Sandra
              19. Wielewicki  Kacper
              20. Wilczek Karolina
              21. Witczak Daria
              22. Wlazła Nikola
              23. Wojda Nikodem
              24. Zielezińska Magdalena

              Wychowawca klasy : Robert Hudziński

              1. Bąkowska Milena
              2. Bąkowski Jakub
              3. Drapiewski Mateusz
              4. Dziabas Jakub
              5. Galbierczyk Łukasz
              6. Grobelna Marika
              7. Kałandziak Patryk
              8. Kapa Marcelina
              9. Marczak Kamil
              10. Mróz Dominika
              11. Niemand Norbert
              12. Orłowska Agata
              13. Pietras Fabian
              14. Pilarski Miłosz
              15. Płocka Łucja
              16. Roga Wojciech
              17. Skoczylas Marcin
              18. Szczot Bartosz
              19. Szczot Julia
              20. Walczak Marcel
              21. Wieczorek Hubert
              22. Witkowska Dagmara
              23. Ząb Marika
              24. Żychlińska Kamila







              Aktualności


              Dzisiaj jest: Czwartek
              14 Grudnia 2017
              Imieniny obchodzą
              Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum,
              Pompejusz, Sławobor, Spirydion

              Do końca roku zostało 18 dni.
              Zodiak: Strzelec

              Kontakt

              Zespół Szkół w Sośniach

              ul. Wielkopolska 43

              63-435 Sośnie

              tel./fax 62 739 10 23

              e-mail: zssosnie@interia.pl