Średnie ocen

Uczniowie wyróżniający się w nauce 2014/2015

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa I a
Schubert Aleksandra
Jagoda Zaprzalska
Weronika Pacuła
Rdzanek Nikola
Chrobak Martyna
Kacper Brzezicha
Ulkowska Maja
Miszczyk Mikołaj
Michalska Julia

Klasa I b
Klaudia Koziarska
Maria Płokarz
Daria Adamczewska
Wiktor Hudziński
Oskar Gałach
Jakub Kowalski
Łukasz Kahla
Paweł Nowak

Klasa II
Jankowiak Oliwia
Jurga Igor
Maryniak Olga
Pacholczyk Zuzanna
Stasiak Wiktoria
Szczepańska Antonia
Szydłowska Urszula
Topolan Rozalia
Witkowski Karol
Zielezińska Aneta
Zawiślak Nikola
 
Klasa III
Drapiewski Adrian
Kozyra Magdalena
Kraska Julia
Kuczyńska Julita
Rospęk Sebastian
Stąśko Marika
Szymanowska Sandra

Klasa IV
Borkowska Alicja    wzorowe - 5,27
Koziarska Weronika - 5,0
Ratajczak Kacper    wzorowe - 5,0
Maląg Przemysław - 5,0
Wołodźko Alicja    wzorowe - 4,81
Hoffmann Weronika - 4,72
Karbarz Dawid - 4,55
Jurczak Kaja - 4,55

Klasa V
Zuzanna Czub - 5,27
Zofia Ziętek - 5,18
Oliwia Chilińska - 5,0
Mirosław Tyjon - 4,82
Katarzyna Kozyra - 4,73
Drapiewski Igor - 4,64
Julita Grabowiec - 4,55

Klasa VI

Milena Bąkowska - 5,55
Zapart Aleksandra - 5,45
Fibig Aleksandra - 5,45
Witkowska Dagmara - 5,27
Siedlecka Aleksandra - 5,0
Andrzejczak Miłosz - 5,0
Zielezinska Magdalena - 4,91
Orłowska Agata - 4,82
Wlazła Nikola - 4,82


GIMNAZJUM

Klasa I a
Bielecka Nikola - 5,53
Matysek Aleksandra - 5,07

Klasa I b
Mróz Aleksandra - 5,0
Sobczak Julia - 4,87
Puciato Justyna - 4,8
Piec Natalia - 4,8
Sobieraj Zofia - 4,6

Klasa II a
Ziętek Jacek - 5,15
Muller Wiktoria - 4,83
Piec Kornelia - 4,76

Klasa II b
Borowczyk Weronika - 5,15

Klasa II c
Andrzejczak Anna - 5,3
Ługowska Julia - 5,15

Klasa III a
Wasilewska Natalia - 5,17
Borkowska Adrianna - 4,94
Galbierczyk Sylwia - 4,78
Molska Julia - 4,67
Kupczyk Mariola - 4,61
Bystrzyńska Katarzyna - 4,56

Klasa III b
Katarzyna Plewa - 5,05
Katarzyna Kahle - 5,00


Uczniowie wyróżniający się w nauce 2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Klasa I a
Jankowiak Oliwia
Miszczyk Oliwia
Pacholczyk Zuzanna
Stasiak Wiktoria
Szydłowska Urszula
Witkowski Karol
Zielezińska Aneta

Klasa I b
Blaszkiewicz Kamil
Jurga Igor
Maryniak Olga
Niemand Zuzanna
Szczepańska Antonia
Topolan Rozalia
Zawiślak Nikola

Klasa II
Drapiewski Adrian
Kozyra Magdalena
Kraska Julia
Kuczyńska Julita
Rospęk Sebastian
Stąśko Marika
Szymanowska Sandra
Szymanowska Zuzanna

Klasa III
Karbarz Dawid
Koziarska Weronika
Kwiatkowski Maciej
Maląg Przemysław
Ratajczak Kacper
Wołodźko Alicja
Szorska Dagmara
Hoffman Weronika
Gratzke Kamil

Klasa IV
Zuzanna Czub - 5,36
Ziętek Zofia - 5,09
Tyjon Mirosław - 5,0
Chilińska Oliwia - 4,9
Drapiewski Igor - 4,81
Kozyra Katarzyna - 4,72
Grabowiec Julita - 4,63

Klasa V
Bąkowska Milena - 5,45
Witkowska Dagmara - 5,36
Zapart Aleksandra - 5,36
Orłowska Agata - 5,27
Fibig Aleksandra - 5,18
Siedlecka Aleksandra - 5,18
Andrzejczak Miłosz - 5,09
Zielezinska Magdalena - 4,82
Wlazła Nikola - 4,82

Klasa VI
Bielecka Nikola - 5,64
Mróz Aleksandra - 5,45
Sobczak Julia - 5,45
Matysek Aleksandra - 5,45
Sobieraj Zofia - 5,1
Janas Weronika - 4,64

GIMNAZJUM

Klasa I A
Ziętek Jacek - 5,21
Muller Wiktoria - 4,76   
Piec Kornelia - 4,64

Klasa I B

Weronika Borowczyk - 4,77


Klasa I C
Anna Andrzejczak - 5,07
Julia Ługowska - 4,92

Klasa II A
Wasilewska Natalia - 4,86
Borkowska Adrianna - 4,79
Galbierczyk Sylwia - 4,50

Klasa II B
Katarzyna Plewa - 4,78
Katarzyna Kahle - 4.61

Klasa III A
Szczęch Karolina - 5,06
Mazurek Aleksandra - 4,89
Lepka Aurelia - 4,67
Lepka Jagoda  - 4,67
Krawczyk Grzegorz - 4,50

Klasa III B
Grabowiec Aleksandra - 4,88
Bloch Żaneta - 4,83
Janas Daria - 4,83
Gałach Aleksandra - 4,77

NAJLEPSI UCZNIOWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa I- Małgorzata  Krzyżanowska

  1. Drapiewski Adrian
  2. Kozyra Magdalena
  3. Kraska Julia
  4. Kuczyńska Julita
  5. Rospęk Sebastian
  6. Stąśko Marika
  7. Szymanowska Sandra
  8. Szymanowska Zuzanna

Kl.II- Danuta  Dolata

  1. Kamil Gratzke
  2. Koziarska Weronika
  3. Kwiatkowski Maciej
  4. Maląg Przemysław
  5. Ratajczak Kacper
  6. Wołodźko Alicja
  7. Szorska Dagmara

Kl. III- Grażyna  Szczepańska

  1. Oliwia Chilińska
  2. Zuzanna Czub
  3. Igor Drapiewski
  4. Kozyra Katarzyna
  5. Ziętek Zofia

Kl IV  - Renata Ziętek

  1. Bąkowska Milena - 5,18
  2. Fibig Aleksandra - 5,0
  3. Orłowska Agata - 5,0
  4. Siedlecka Aleksandra- 5,0
  5. Andrzejczak Miłosz - 4,64
  6. Witkowska Dagmara - 4,64
  7. Wlazła Nikola - 4,64
  8. Zapart Aleksandra - 4,64
  9. Zielezinska Magdalena - 4,64

Kl. V-  Jerzy Serafin

  1. Bielecka Nikola - 5,7
  2. Mróz Aleksandra - 5,4
  3. Sobczak Julia - 5,3
  4. Matysek Aleksandra - 5,2
  5. Sobieraj Zofia - 5,0

Kl.VI- Dorota  Cierpka

  1. Ziętek Jacek - 5,36
  2. Borowczyk Weronika - 5,09
  3. Andrzejczak Anna - 4,90


GIMNAZJUM

Kl . Ia – Anna  Wilczura

  1. Borkowska Adrianna - 4,93
  2. Ulbrich Anastazja - 4,93
  3. Wasilewska Natalia - 4,79
  4. Molska Julia - 4,71
  5. Galbierczyk Sylwia - 4,50

Kl. Ib- Robert  Hudziński

  1. Plewa Katarzyna - 4,92
  2. Kahle Katarzyna - 4.76
  3. Wieczorek Michał - 4,71

Kl. IIa- Andrzej  Maciejewski

  1. Szczęch Karolina - 4,86
  2. Lepka Jagoda - 4,57
  3. Krawczyk Grzegorz - 4,50

Kl. IIb- Konrad  Zieleziński

  1. Janas Daria - 4,92
  2. Bloch Żaneta - 4,71
  3. Grabowiec Aleksandra - 4,64
  4. Gałach Aleksandra - 4,5

Kl. III a- Hanna  Śniadek

  1. Noskowicz Klaudia - 5,29
  2. Rogala Aleksandra - 5,09
  3. Czub Aleksandra - 4,95
  4. Schneider Krzysztof - 4,77
  5. Maryniak Jan - 4,77
  6. Zawidzki Marek - 4,72
  7. Piech Miłosz - 4,61
  8. Cierpka Norbert - 4,50

Kl. III b- Halina  Czemiel

  1. Zawiślak Błażej - 5,39
  2. Zakręt Natalia - 5,17
  3. Krupa Łukasz - 5,00
  4. Galbierczyk Kamila - 4,76
  5. Lisiak Martyna - 4,67







Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Listopada 2017
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.
Zodiak: Skorpion

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@interia.pl