Prezentacja klas

Prezentacja Klas 2018/2019

Szkoła Podstawowa 2018/2019

Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

    1. Bagiński Michał
    2. Baszczok Iga
    3. Chalińska Krystyna
    4. Czop Gabriel
    5. Domagała Wojciech
    6. Hudzińska Nikola
    7. Kozłowska Lidia
    8. Kulas Amelia
    9. Kwatera Sandra
    10. Kwiatkowska Julia
    11. Mensfeld Filip
    12. Michalska Maja
    13. Myszkowski Antoni
    14. Nowak Jakub
    15. Sobczak Izabela
    16. Waśko Martyna
    17. Zaprzalski Mateusz

    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

      1. Andrzejczak Marcelina
      2. Barczak Igor
      3. Bojarczuk Jakub
      4. Chmielecki Filip
      5. Ciechanowski Witold
      6. Dolata Franciszek
      7. Dudczak Nina
      8. Eckert Jakub
      9. Jabłoński Franciszek
      10. Jamrozik Jędrzej
      11. Krawczyk  Miłosz
      12. Krezymon Dominika
      13. Kuczyński Michał
      14. Kujawa Julia
      15. Pelc Zuzanna
      16. Pokrzywka Jan
      17. Rychlik – Szczawiński Konrad
      18. Szymańska Anna
      19. Szymańska Dagmara
      20. Szymańska Wiktoria
      21. Turski Tomasz
      22. Zieleziński Michał

      Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

      1. Kozłowska Jagoda
      2. Krawczyk Weronika
      3. Miszczyk Michalina
      4. Mogiłka Mateusz
      5. Paździor Damian
      6. Pigłowska Zofia
      7. Pigłowski Jakub
      8. Plewa Mateusz
      9. Skraburska Aleksandra
      10. Urbaniak Kacper
      11. Wardzyk Julia
      12. Wczesna Adrianna
      13. Wielewicka Weronika

      Wychowawca klasy : Izabela Kim

        1. Bojarczuk Wojciech Czesław
        2. Borkowski Bartosz Hubert
        3. Deresińska Sandra
        4. Deresiński Jakub
        5. Drapiewski Dawid Robert
        6. Eckert Zuzanna Weronika
        7. Fabiś Amelia
        8. Graja Michał Andrzej
        9. Gruca Kinga
        10. Jamroszczyk Dawid Piotr
        11. Jamroszczyk Nicola Cecylia
        12. Jurek Norbert Piotr
        13. Klepacz Maja Maria
        14. Kłobus Jagoda Aleksandra
        15. Lepka Klara Helena
        16. Maj Daria Maria
        17. Noskowicz Konrad Marek
        18. Pinkowska Michalina
        19. Pinkowska Wiktoria
        20. Rasiak Nadia
        21. Schubert Julia
        22. Stasiak Agata Justyna
        23. Stekiel Agata Kinga
        24. Śniadek Artur Maciej
        25. Śniatała Wiktoria
        26. Śniatała Olga
        27. Świątek Oskar
        28. Wielewicka Oliwia Weronika
        29. Zemska Amelia

        Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

          1. Adamczewska Daria
          2. Banasiewicz Jan
          3. Brzezicha Kacper
          4. Chrobak Martyna
          5. Doktór Emil
          6. Gałach Oskar
          7. Gąsiorek Michał
          8. Hudziński Wiktor
          9. Kahle Łukasz
          10. Koziarska Klaudia
          11. Kranz Dawid
          12. Michalska Julia
          13. Michalski Jakub
          14. Miszczyk Mikołaj
          15. Nowak Paweł
          16. Pacuła Weronika
          17. Płokarz Maria
          18. Płókarz Jakub
          19. Schubert Aleksandra
          20. Sieradzki Mikołaj
          21. Sklarek Szymon
          22. Śniotała Nikola
          23. Ulkowska Maja
          24. Zaprzalska Jagoda

          Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

            1. Blaszkiewicz Kamil
            2. Dąbski Cyprian
            3. Filipiak Emilia
            4. Gąsiorek Marcin
            5. Jamroszczyk Jakub
            6. Jankowiak Oliwia
            7. Junik Tomasz
            8. Jurga Igor
            9. Koryciak Bartłomiej
            10. Maryniak Olga
            11. Matylek Żaneta
            12. Miszczyk Oliwia
            13. Musiałowski Adrian
            14. Niemand Zuzanna
            15. Roga Maria
            16. Stasiak Wiktoria
            17. Szczepańska Antonia
            18. Szydłowska Urszula
            19. Topolan Rozalia
            20. Ulkowska Oliwia
            21. Williams Maya
            22. Witkowski Karol
            23. Wołodźko Adam
            24. Zielezińska Aneta

            Wychowawca klasy : Renata Ziętek

              1. Banasiewicz Wojciech
              2. Drapiewski  Adrian
              3. Dziabas Kacper
              4. Gąsiorek Karolina
              5. Grabowiec Kamil
              6. Iwanek Michał
              7. Kluczberg Alicja
              8. Koryciak Marcel
              9. Kowalski Bartosz
              10. Kozłowski Oskar
              11. Kozyra Magdalena
              12. Kraska  Julia
              13. Kuczyńska Julita
              14. Maksyminko Kornel
              15. Rospęk  Sebastian
              16. Staśko Marika Otylia
              17. Szymanowska  Sandra
              18. Szymanowska  Zuzanna
              19. Waśko  Weronika
              20. Wawrzynowicz Miłosz
              21. Wczesny Dominik

              Wychowawca klasy : Halina Doktór

                1. Bajodek Nikodem Kacper
                2. Blaszkiewicz Julia Katarzyna
                3. Blaszkiewicz Lena Małgorzata
                4. Borkowska Alicja Sylwia
                5. Cegła Wiktoria Krystyna
                6. Drapiewski Hubert
                7. Dziabas Kacper
                8. Filipiak Ernest Krzysztof
                9. Gratzke Kamil
                10. Hoffmann Weronika
                11. Jurczak Kaja Teresa
                12. Karbarz Dawid
                13. Kasprzyk Zuzanna
                14. Koziarska Weronika
                15. Kozłowski Adam Tomasz
                16. Krezymon Patryk
                17. Kurka Agata Dominika
                18. Łuczak Konrad
                19. Kwiatkowski Maciej
                20. Maląg Przemysław Mateusz
                21. Mikołajczyk Nikola
                22. Nowacki Bartosz Filip
                23. Pastuszak Jessica Elżbieta
                24. Ratajczak Kacper Jan
                25. Sieradzki Jakub
                26. Sieroń Julia
                27. Skrzyńska Ines Maria
                28. Szorska Dagmara Weronika
                29. Śródka Magdalena
                30. Wielewicka Aleksandra Weronika
                31. Williams Stone Robert
                32. Wołodźko Alicja
                33. Zielezinska Natalia

                Gimnazjum 2018/2019

                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                  1. Boniek Katarzyna
                  2. Brodala Patryk
                  3. Brodala Sebastian
                  4. Chmielecka Karolina
                  5. Czerwieniec Norbert
                  6. Drapiewski Igor
                  7. Dziabas Klaudia
                  8. Franz Anna
                  9. Gąsiorek Ewelina
                  10. Geburek Norbert
                  11. Jamroszczyk Monika
                  12. Jaś Kacper
                  13. Jedliński Kacper
                  14. Kozyra Katarzyna
                  15. Krawczyk Amelia
                  16. Ługowski Norbert
                  17. Mania Dawid
                  18. Michalski Krystian
                  19. Mus Zofia
                  20. Nowaczyk Klaudia
                  21. Pacyna Monika
                  22. Piec Daria
                  23. Radoła Karol
                  24. Rudnik Patrycja
                  25. Szubert Adam
                  26. Tyjon Mirosław

                  Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                    1. Bąkowski Dawid
                    2. Burg Emil
                    3. Całujek Mariusz
                    4. Chilińska Oliwia
                    5. Czub Zuzanna
                    6. Czulińska Oliwia
                    7. Dwornik Iwo
                    8. Fibig Mariusz
                    9. Frankowski Bartosz
                    10. Gąbka Zuzanna
                    11. Górecka Róża
                    12. Grabowiec Julita
                    13. Grodowczyk Angelika
                    14. Hofman Monika
                    15. Jakieła Kamila
                    16. Kajda Kacper
                    17. Maleszka Robert
                    18. Marzecki Paweł
                    19. Młynarczyk Karolina
                    20. Mularczyk Klaudia
                    21. Nowak Martyna
                    22. Rembiok Aleksandra
                    23. Wala Kacper
                    24. Ziętek Zofia


                    Prezentacja Klas 2017/2018

                    Szkoła Podstawowa 2017/2018

                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                      1. Andrzejczak Marcelina
                      2. Barczak Igor - Kałkowskie
                      3. Bojarczuk Jakub
                      4. Chmielecki Filip
                      5. Ciechanowski Witold
                      6. Dolata Franciszek
                      7. Dudczak Nina
                      8. Eckert Jakub – Moja Wola
                      9. Jabłoński Franciszek
                      10. Jamrozik Jędrzej
                      11. Krawczyk Miłosz
                      12. Krezymon Dominika - Janisławice
                      13. Kuczyński Michał
                      14. Kujawa Julia
                      15. Pelc Zuzanna
                      16. Pokrzywka Jan
                      17. Rychlik–Szczawiński Konrad
                      18. Szymańska  Anna
                      19. Szymańska Dagmara
                      20. Szymańska Wiktoria
                      21. Turski Tomasz - Janisławice
                      22. Zielezinski Michał

                        Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                          1. Budzińska Liliana
                          2. Krawczyk Weronika
                          3. Kozłowska Jagoda
                          4. Miszczyk Michalina
                          5. Mogiłka Mateusz
                          6. Paździor Damian
                          7. Pigłowska Zofia
                          8. Pigłowski Jakub
                          9. Plewa Mateusz
                          10. Skraburska Aleksandra
                          11. Urbaniak Kacper
                          12. Wardzyk Julia
                          13. Wielewicka Weronika

                            Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                              1. Bojarczuk Wojciech
                              2. Borkowski Bartosz
                              3. Deresińska Sandra
                              4. Deresiński Jakub
                              5. Drapiewski Dawid
                              6. Eckert Zuzanna
                              7. Fabiś Amelia
                              8. Graja Michał
                              9. Gruca Kinga
                              10. Jamroszczyk Nikola
                              11. Jurek Norbert
                              12. Klepacz Maja
                              13. Kłobus Jagoda
                              14. Lepka Klara
                              15. Maj Daria
                              16. Pinkowska Michalina
                              17. Pinkowska Wiktoria
                              18. Rasiak Nadia
                              19. Schubert Julia
                              20. Stasiak Agata
                              21. Stekiel Agata
                              22. Śniadek Artur
                              23. Śniatała Olga
                              24. Śniatała Wiktoria
                              25. Świątek Oskar
                              26. Wielewicka Oliwia
                              27. Zemska Amelia

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                1. Adamczewska Daria
                                2. Banasiewicz Jan
                                3. Brzezicha Kacper
                                4. Chrobak Martyna
                                5. Doktór Emil
                                6. Gałach Oskar
                                7. Gąsiorek Michał
                                8. Hudziński Wiktor
                                9. Jamroszczyk Dawid
                                10. Kahla Łukasz
                                11. Kowalski Jakub
                                12. Koziarska Klaudia
                                13. Kranz Dawid
                                14. Michalska Julia
                                15. Michalski Jakub
                                16. Miszczyk Mikołaj
                                17. Nowak Paweł
                                18. Pacuła Weronika
                                19. Płokarz Maria
                                20. Schubert Aleksandra
                                21. Sieradzki Mikołaj
                                22. Sklarek Szymon
                                23. Śniotała Nikola
                                24. Ulkowska Majka
                                25. Zaprzalska Jagoda

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Blaszkiewicz Kamil
                                2. Dąbski Cyprian
                                3. Filipiak Emilia
                                4. Gąsiorek Marcin
                                5. Jamroszczyk Jakub
                                6. Jankowiak Oliwia
                                7. Junik Tomasz
                                8. Jurga Igor Krzysztof
                                9. Koryciak Bartłomiej
                                10. Maryniak Olga
                                11. Matylek Żaneta
                                12. Miszczyk Oliwia
                                13. Musiałowski Adrian
                                14. Niemand Zuzanna
                                15. Roga Maria
                                16. Stasiak Wiktoria
                                17. Szczepańska Antonia
                                18. Szydłowska Urszula
                                19. Topolan Rozalia
                                20. Ulkowska Oliwia
                                21. Witkowski Karol
                                22. Wołodźko Adam
                                23. Williams Maja
                                24. Zielezińska Aneta

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Banasiewicz Wojciech
                                2. Drapiewski  Adrian
                                3. Dziabas Kacper
                                4. Gąsiorek Karolina
                                5. Grabowiec Kamil
                                6. Iwanek Michał
                                7. Kluczberg Alicja
                                8. Koryciak Marcel
                                9. Kowalski Bartosz
                                10. Kozyra Magdalena
                                11. Kraska  Julia
                                12. Kuczyńska Julita
                                13. Rospęk  Sebastian
                                14. Stąśko Marika
                                15. Szymanowska  Sandra
                                16. Szymanowska  Zuzanna
                                17. Waśko  Weronika
                                18. Wawrzynowicz Miłosz

                                Wychowawca klasy : Halina Doktór

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Dziabas Kacper
                                8. Filipiak Ernest
                                9. Gratzke Kamil
                                10. Hoffmann Weronika
                                11. Jurczak Kaja
                                12. Karbarz Dawid
                                13. Kasprzyk Zuzanna
                                14. Koziarska Weronika
                                15. Kozłowski  Adam
                                16. Kozłowski Oskar
                                17. Krezymon Patryk
                                18. Kurka Agata
                                19. Kwiatkowski Maciej
                                20. Maksyminko  Kornel
                                21. Maląg Przemysław
                                22. Mikołajczyk Nikola
                                23. Nowacki Bartosz
                                24. Pastuszak Jessica
                                25. Ratajczak Kacper
                                26. Sieradzki Jakub
                                27. Sieroń Julia
                                28. Skrzyńska Ines
                                29. Szorska Dagmara
                                30. Śródka Magdalena
                                31. Wielewicka Aleksandra
                                32. Williams Stone
                                33. Wołodźko Alicja
                                34. Zielezinska Natalia

                                Gimnazjum 2017/2018

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Boniek Katarzyna
                                2. Brodala Patryk
                                3. Brodala Sebastian
                                4. Chmielecka Karolina
                                5. Czerwieniec Norbert
                                6. Drapiewski Igor
                                7. Dziabas Klaudia
                                8. Franc Anna
                                9. Gąsiorek Ewelina
                                10. Geburek Norbert
                                11. Jamroszczyk Monika
                                12. Jaś Kacper
                                13. Jedliński Kacper
                                14. Kowalczyk Jowita
                                15. Kozyra Katarzyna
                                16. Krawczyk Amelia
                                17. Ługowski Norbert
                                18. Mania Dawid
                                19. Michalski Krystian
                                20. Mus Zofia
                                21. Nowaczyk Klaudia
                                22. Pacyna Monika
                                23. Piec Daria
                                24. Radoła Karol
                                25. Rudnik Patrycja
                                26. Szubert Adam
                                27. Tyjon Mirosław

                                Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                1. Bąkowski Dawid
                                2. Burg Emil
                                3. Całujek Mariusz
                                4. Chilińska Oliwia
                                5. Czub Zuzanna
                                6. Czulińska Oliwia
                                7. Dwornik Iwo
                                8. Fibig Mariusz
                                9. Frankowski Bartosz
                                10. Gąbka Zuzanna
                                11. Górecka Róża
                                12. Grabowiec Julita
                                13. Grodowczyk Angelika
                                14. Hofman Monika
                                15. Jakieła Kamila
                                16. Kajda Kacper
                                17. Łuczak Konrad
                                18. Maleszka Robert
                                19. Marzecki Paweł
                                20. Młynarczyk  Karolina
                                21. Mularczyk Klaudia
                                22. Nowak Martyna
                                23. Rembiok Aleksandra
                                24. Wala Kacper
                                25. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Boniek Karina
                                3. Chałupka Ewelina
                                4. Dubiel Iwona
                                5. Dziewoński  Michał
                                6. Fibig Aleksandra
                                7. Galbierczyk Dawid
                                8. Kordacki  Kacper
                                9. Kowalczyk Oliwia
                                10. Kwatera Nina
                                11. Pichliński Bartosz
                                12. Ptak Dariusz
                                13. Rogier Sandra
                                14. Skrzyńska Amelia
                                15. Szczepanik Patryk
                                16. Szorski Wojciech
                                17. Szpytma Błażej
                                18. Wawrzynowicz Sandra
                                19. Wielewicki  Kacper
                                20. Wilczek Karolina
                                21. Witczak Daria
                                22. Wlazła Nikola
                                23. Wojda Nikodem
                                24. Zielezińska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                1. Bąkowska Milena
                                2. Bąkowski Jakub
                                3. Drapiewski Mateusz
                                4. Dziabas Jakub
                                5. Galbierczyk Łukasz
                                6. Grobelna Marika
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kapa Marcelina
                                9. Marczak Kamil
                                10. Mróz Dominika
                                11. Niemand Norbert
                                12. Orłowska Agata
                                13. Pietras Fabian
                                14. Pilarski Miłosz
                                15. Płocka Łucja
                                16. Roga Wojciech
                                17. Skoczylas Marcin
                                18. Szczot Bartosz
                                19. Szczot Julia
                                20. Walczak Marcel
                                21. Wieczorek Hubert
                                22. Witkowska Dagmara
                                23. Ząb Marika
                                24. Żychlińska Kamila

                                Prezentacja klas 2016/2017

                                Szkoła Podstawowa 2016/2017

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                1. Budzińska Liliana
                                2. Miszczyk Michalina
                                3. Mogiłka Mateusz
                                4. Paździor Damian
                                5. Plewa Mateusz
                                6. Skraburska Aleksandra
                                7. Urbaniak Kacper
                                8. Wardzyk Julia

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Bojarczuk Wojciech
                                2. Borkowski Bartosz
                                3. Deresinska Sandra
                                4. Deresinski Jakub
                                5. Drapiewski Dawid
                                6. Eckert Zuzanna
                                7. Fabiś Amelia
                                8. Graja Michał
                                9. Gruca Kinga
                                10. Jamroszczyk Nikola
                                11. Jurek Norbert
                                12. Kłobus Jagoda
                                13. Lepka Klara
                                14. Pinkowska Michalina
                                15. Pinkowska Wiktoria
                                16. Rasiak Nadia
                                17. Schubert Julia
                                18. Stasiak Agata
                                19. Stekiel Agata
                                20. Śniadek Artur
                                21. Śniatała Olga
                                22. Śniatała Wiktoria
                                23. Świątek Oskar
                                24. Zemska Amelia

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                1. Brzezicha Kacper Piotr
                                2. Chrobak Martyna Magdalena
                                3. Gąsiorek Michał Krzysztof
                                4. Michalska Julia
                                5. Michalski Jakub Paweł
                                6. Miszczyk Mikołaj
                                7. Pacuła Weronika
                                8. Rdzanek Nikola
                                9. Schubert Aleksandra
                                10. Sieradzki Mikołaj
                                11. Sklarek Szymon
                                12. Ulkowska Maja Anna
                                13. Zaprzalska Jagoda

                                Wychowawca klasy : Justyna Zielezińska

                                1. Adamczewska Daria
                                2. Doktór Emil
                                3. Gałach Oskar
                                4. Hudziński Wiktor
                                5. Jamroszczyk Dawid
                                6. Kahla Łukasz
                                7. Kowalski Jakub
                                8. Koziarska Klaudia
                                9. Kranz Dawid
                                10. Nowak Paweł
                                11. Płokarz Maria
                                12. Siedlecki Adam
                                13. Śniotała Nikola

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Blaszkiewicz Kamil
                                2. Dąbski Cyprian
                                3. Filipiak Emilia
                                4. Gąsiorek Marcin
                                5. Jamroszczyk Jakub
                                6. Jankowiak Oliwia
                                7. Junik Tomasz
                                8. Jurga Igor Krzysztof
                                9. Koryciak Bartłomiej
                                10. Maryniak Olga
                                11. Matylek Żaneta
                                12. Miszczyk Oliwia
                                13. Musiałowski Adrian
                                14. Niemand Zuzanna
                                15. Roga Maria
                                16. Stasiak Wiktoria
                                17. Szczepańska Antonia
                                18. Szydłowska Urszula
                                19. Topolan Rozalia
                                20. Ulkowska Oliwia
                                21. Witkowski Karol
                                22. Wołodźko Adam
                                23. Williams Maja
                                24. Zielezińska Aneta

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Drapiewski Adrian
                                2. Dziabas Kacper
                                3. Gąsiorek Karolina
                                4. Grabowiec Kamil
                                5. Iwanek Michał
                                6. Kluczberg Alicja
                                7. Koryciak Marcel
                                8. Kowalski Bartosz
                                9. Kozyra Magdalena
                                10. Kraska Julia
                                11. Kuczyńska Julita
                                12. Rospęk Sebastian
                                13. Staśko Marika
                                14. Szymanowska Sandra
                                15. Szymanowska Zuzanna
                                16. Waśko Weronika

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Jurczak Kaja
                                11. Karbarz Dawid
                                12. Kasprzyk Zuzanna
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz
                                18. Pastuszak Jessica
                                19. Ratajczak Kacper
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Inez
                                23. Szorska Dagmara
                                24. Williams Stone
                                25. Wołodźko Alicja
                                26. Zielezinska Natalia

                                Gimnazjum 2016/2017

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Boniek Katarzyna
                                2. Brodala Patryk
                                3. Brodala Sebastian
                                4. Chmielecka Karolina – nauczanie indywidualne
                                5. Czerwieniec Norbert
                                6. Drapiewski Igor
                                7. Dziabas Klaudia
                                8. Franc Anna
                                9. Gąsiorek Ewelina
                                10. Geburek Norbert
                                11. Jamroszczyk Monika
                                12. Jaś Kacper
                                13. Jedliński Kacper
                                14. Karkoszka Miłosz
                                15. Kowalczyk Jowita
                                16. Kowalczyk Arkadiusz
                                17. Kozyra Katarzyna
                                18. Kozłowski Oskar
                                19. Krawczyk Amelia
                                20. Ługowski Norbert
                                21. Mania Dawid
                                22. Mus Zofia
                                23. Nowaczyk Klaudia
                                24. Pacyna Monika
                                25. Piec Daria
                                26. Radoła Karol
                                27. Rudnik Patrycja
                                28. Szubert Adam
                                29. Tyjon Mirosław

                                Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                1. Bąkowski Dawid
                                2. Burg Emil
                                3. Całujek Mariusz
                                4. Chilińska Oliwia
                                5. Czub Zuzanna
                                6. Czulińska Oliwia
                                7. Dera Karol
                                8. Dwornik Iwo
                                9. Fibig Mariusz
                                10. Frankowski Bartosz
                                11. Gąbka Zuzanna
                                12. Górecka Róża
                                13. Grabowiec Julita
                                14. Grodowczyk Angelika
                                15. Hofman Monika
                                16. Jakieła Kamila
                                17. Kajda Kacper
                                18. Łuczak Konrad
                                19. Maleszka Robert
                                20. Marzecki Paweł
                                21. Młynarczyk Karolina
                                22. Mularczyk Klaudia
                                23. Nowak Martyna
                                24. Orpel Kacper
                                25. Rembiok Aleksandra
                                26. Wala Kacper
                                27. Zajączkowski Nikodem
                                28. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Boniek Karina
                                3. Borysewicz Sebastian
                                4. Chałupka Ewelina
                                5. Dubiel Iwona
                                6. Dziewoński Michał
                                7. Fibig Aleksandra
                                8. Galbierczyk Dawid
                                9. Kordacki Kacper
                                10. Kowalczyk Oliwia
                                11. Kwatera Nina
                                12. Michalski Krystian
                                13. Pichliński Bartosz
                                14. Ptak Dariusz
                                15. Rogier Sandra
                                16. Skrzyńska Amelia
                                17. Szczepanik Patryk
                                18. Szorski Wojciech
                                19. Szpytma Błażej
                                20. Wawrzynowicz Sandra
                                21. Wielewicki Kacper
                                22. Wilczek Karolina
                                23. Wirth Maciej
                                24. Witczak Daria
                                25. Wlazła Nikola
                                26. Wojda Nikodem
                                27. Zielezińska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                1. Bąkowska Milena
                                2. Bąkowski Jakub, Piotr
                                3. Drapiewski Mateusz
                                4. Dziabas Jakub
                                5. Galbierczyk Łukasz
                                6. Grobelna Marika, Justyna
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kapa Marcelina, Maria
                                9. Kołodziej Kamil
                                10. Maksyminko Denis, Daniel
                                11. Marczak Kamil, Piotr
                                12. Mrowińska Nikola, Katarzyna
                                13. Mróz Dominika
                                14. Niemand Norbert, Aleksander
                                15. Niemierowska Weronika, Iwona
                                16. Orłowska Agata
                                17. Pietras Fabian, Marcin
                                18. Pilarski Miłosz
                                19. Plewa Michał, Bartosz
                                20. Płocka Łucja
                                21. Roga Wojciech, Maciej
                                22. Skoczylas Marcin
                                23. Szczot Bartosz
                                24. Szczot Julia
                                25. Wieczorek Hubert, Wojciech
                                26. Witkowska Dagmara, Maria
                                27. Ząb Marika, Magdalena
                                28. Żychlińska Kamila

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                1. Bielecka Nikola
                                2. Błaszczyk Roksana
                                3. Brodala Natalia
                                4. Ciesielska Oliwia
                                5. Dwornik Norbert
                                6. Grzesiak Oliwia
                                7. Karbowa Julia
                                8. Kilimnik Piotr
                                9. Krawiec Jagoda
                                10. Kruszyk Marcel
                                11. Krzyżanek Ewa
                                12. Matysek Aleksandra
                                13. Pawlak Jakub
                                14. Rembiok Michał
                                15. Rogier Grzegorz
                                16. Stąśko Hubert
                                17. Szymanowski Dominik
                                18. Śląski Kamil
                                19. Walczak Marcel
                                20. Wichura Agata
                                21. Zajfert Kamila
                                22. Zimmer Natalia

                                Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                1. Banaś Sebastian
                                2. Drobnica Mikołaj
                                3. Grobelna Gabriele
                                4. Jamrozik Konstanty
                                5. Janas Weronika
                                6. Janoś Adrian
                                7. Kocik Adrian
                                8. Kurowski Arkadiusz
                                9. Lisiak Maciej
                                10. Michalska Klaudia
                                11. Michalska Wiktoria
                                12. Mróz Aleksandra
                                13. Niemierowski Dominik
                                14. Pastuszak Bartosz
                                15. Peikert Aleksandra
                                16. Piec Natalia
                                17. Pietras Dagmara
                                18. Puciato Justyna
                                19. Sobczak Julia
                                20. Sobieraj Zofia
                                21. Spławski Dawid
                                22. Szymański Krystian
                                23. Wróbel Katarzyna
                                24. Żyto Filip

                                Prezentacja klas 2015/2016

                                Szkoła Podstawowa 2015/2016

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bojarczuk Wojciech
                                2. Borkowski Bartosz
                                3. Deresińska Sandra
                                4. Deresiński Jakub
                                5. Drapiewski Dawid
                                6. Eckert Zuzanna
                                7. Fabiś Amelia
                                8. Graja Michał
                                9. Gruca Kinga
                                10. Jamroszczyk Nikola
                                11. Jurek Norbert
                                12. Kłobus Jagoda
                                13. Lepka Klara
                                14. Noskowicz Konrad
                                15. Pinkowska Michalina
                                16. Pinkowska Wiktoria
                                17. Rasiak Nadia
                                18. Schubert Julia
                                19. Stasiak Agata
                                20. Stekiel Agata
                                21. Śniadek Artur
                                22. Śniatała Olga
                                23. Śniatała Wiktoria
                                24. Świątek Oskar
                                25. Zemska Amelia

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Brzezicha Kacper
                                2. Chrobak Martyna
                                3. Gąsiorek Michał
                                4. Michalska Julia
                                5. Michalski Jakub
                                6. Miszczyk Mikołaj
                                7. Pacuła Weronika
                                8. Rdzanek Nikola
                                9. Schubert Aleksandra
                                10. Sieradzki Mikołaj
                                11. Sklarek Szymon
                                12. Ulkowska Maja
                                13. Zaprzalska Jagoda

                                Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Adamczewska Daria
                                2. Doktór Emil
                                3. Gałach Oskar
                                4. Hudziński Wiktor
                                5. Jamroszczyk Dawid
                                6. Kahla Łukasz
                                7. Kowalski Jakub
                                8. Koziarska Klaudia
                                9. Kranz Dawid
                                10. Nowak Paweł
                                11. Płokarz Maria
                                12. Siedlecki Adam
                                13. Śniotała Nikola

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Blaszkiewicz Kamil
                                2. Dąbski Cyprian
                                3. Filipiak Emilia
                                4. Gąsiorek Marcin
                                5. Jamroszczyk Jakub
                                6. Jankowiak Oliwia
                                7. Junik Tomasz
                                8. Jurga Igor
                                9. Koryciak Bartłomiej
                                10. Maryniak Olga
                                11. Matylek Żaneta
                                12. Miszczyk Oliwia
                                13. Musiałowski Adrian
                                14. Niemand Zuzanna
                                15. Pacholczyk Zuzanna
                                16. Roga Maria
                                17. Stasiak Wiktoria
                                18. Szczepańska Antonia
                                19. Szydłowska Urszula
                                20. Topolan Rozalia
                                21. Ulkowska Oliwia
                                22. Williams Maya
                                23. Witkowski Karol
                                24. Wołodźko Adam
                                25. Zielezińska Aneta

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Drapiewski Adrian
                                2. Dziabas Kacper
                                3. Gąsiorek Karolina
                                4. Grabowiec Kamil
                                5. Iwanek Michał
                                6. Kluczberg Alicja
                                7. Koryciak Marcel
                                8. Kowalski Bartosz
                                9. Kozyra Magdalena
                                10. Kraska Julia
                                11. Kuczyńska Julita
                                12. Rospęk Sebastian
                                13. Stąśko Marika
                                14. Szymanowska Sandra
                                15. Szymanowska Zuzanna
                                16. Waśko Weronika

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Jurczak Kaja
                                11. Karbarz Dawid
                                12. Kasprzyk Zuzanna
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz
                                18. Pastuszak Jessica
                                19. Ratajczak Kacper
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Inez
                                23. Szorska Dagmara
                                24. Williams Stone
                                25. Wołodźko Alicja
                                26. Zielezinska Natalia

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bąkowski Dawid
                                2. Całujek Mariusz
                                3. Chilińska Oliwia
                                4. Chmielecka Karolina
                                5. Czub Zuzanna
                                6. Drapiewski Igor
                                7. Dwornik Iwo
                                8. Fibig Mariusz
                                9. Gąsiorek Ewelina
                                10. Grabowiec Julita
                                11. Grodowczyk Angelika
                                12. Jamroszczyk Monika
                                13. Jedliński Kacper
                                14. Kozyra Katarzyna
                                15. Łuczak Konrad
                                16. Maleszka Robert
                                17. Marzecki Paweł
                                18. Nowaczyk Klaudia
                                19. Tyjon Mirosław
                                20. Wala Kacper
                                21. Ziętek Zofia


                                Gimnazjum 2015/2016

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Borysewicz Sebastian
                                3. Chałupka Ewelina
                                4. Chromiński Sebastian
                                5. Dubiel Iwona
                                6. Dziewoński Michał
                                7. Fibig Aleksandra
                                8. Galbierczyk Dawid
                                9. Kłobus Dawid
                                10. Kordacki Kacper
                                11. Kozłowski Oskar
                                12. Michalski Krystian
                                13. Pichliński Bartosz
                                14. Ptak Dariusz
                                15. Rogier Sandra
                                16. Skrzyńska Amelia
                                17. Szczepanik Patryk
                                18. Szorski Wojciech
                                19. Szpytma Błażej
                                20. Wawrzynowicz Sandra
                                21. Wielewicki Kacper
                                22. Wilczek Karolina
                                23. Wirth Maciej
                                24. Witczak Daria
                                25. Wlazła Nikola, Sara
                                26. Wojda Nikodem
                                27. Zielezinska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Ewelina Krakowska

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bąkowska Milena
                                2. Bąkowski Jakub
                                3. Drapiewski Mateusz
                                4. Dziabas Jakub
                                5. Galbierczyk Łukasz
                                6. Grobelna Marika
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kapa Marcelina
                                9. Maksyminko Denis
                                10. Mrowińska Nicola
                                11. Mróz Dominika
                                12. Niemand Norbert
                                13. Orłowska Agata
                                14. Pietras Fabian
                                15. Pilarski Miłosz
                                16. Plewa Michał
                                17. Płocka Łucja
                                18. Roga Wojciech
                                19. Skoczylas Marcin
                                20. Szczot Bartosz
                                21. Szczot Julia
                                22. Wieczorek Hubert
                                23. Witkowska Dagmara
                                24. Zajączkowski Nikodem
                                25. Ząb Marika
                                26. Zieliński Tobiasz
                                27. Żychlińska Kamila
                                28. Marczak Kamil

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bielecka Nikola
                                2. Błaszczyk Roksana
                                3. Brodala Natalia
                                4. Ciesielska Oliwia
                                5. Dwornik Norbert
                                6. Grzesiak Oliwia
                                7. Karbowa Julia
                                8. Kilimnik Piotr
                                9. Krawiec Jagoda
                                10. Kruszyk Marcel
                                11. Krzyżanek Ewa
                                12. Matysek Aleksandra
                                13. Niemierowska Weronika
                                14. Nowaczyk Weronika
                                15. Pawlak Jakub
                                16. Rembiok Michał
                                17. Rogier Grzegorz
                                18. Stachowiak Patrycja
                                19. Stąśko Hubert
                                20. Szymanowski Dominik
                                21. Śląski Kamil
                                22. Walczak Marcel
                                23. Wichura Agata
                                24. Zajfert Kamila
                                25. Zimmer Natalia

                                Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Bachmann Iwona
                                2. Banaś Sebastian
                                3. Drobnica Mikołaj
                                4. Grobelna Gabriele
                                5. Jamrozik Konstanty
                                6. Janas Weronika
                                7. Janoś Adrian
                                8. Kocik Adrian
                                9. Kołodziej Kamil
                                10. Kurowski Adrian
                                11. Kwatera Nina
                                12. Lisiak Maciej
                                13. Michalska Klaudia
                                14. Michalska Wiktoria
                                15. Mróz Aleksandra
                                16. Niemierowski Dominik
                                17. Pastuszak Bartosz
                                18. Peikert Aleksandra
                                19. Piec Natalia
                                20. Pietras Dagmara
                                21. Puciato Justyna
                                22. Sobczak Julia
                                23. Sobieraj Zofia
                                24. Spławski Dawid
                                25. Szymański Krystian
                                26. Wróbel Katarzyna
                                27. Żyto Filip

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Bachman Angelika
                                3. Bajkowska Paulina
                                4. Bizan Błażej
                                5. Bzyl Konrad
                                6. Florecki Adam
                                7. Głowacki Patryk
                                8. Kaczmarzyk Ewelina
                                9. Kahla Tomasz
                                10. Kasprzyk Kamil
                                11. Kokot Joanna
                                12. Kołodziej Dajana
                                13. Kondziela Krzysztof
                                14. Krawiec Robert
                                15. Krupa Roksana
                                16. Matylek Paulina
                                17. Moszak Natalia
                                18. Muller Wiktoria
                                19. Mus Mateusz
                                20. Ostromecka Bogumiła
                                21. Piec Kornelia
                                22. Pierucka Magdalena
                                23. Płókarz Patryk
                                24. Poprawa Wojciech
                                25. Raszewski Wojciech
                                26. Śliwińska Kornelia
                                27. Wielewicka Dominika
                                28. Wlazła Natalia
                                29. Ziętek Jacek

                                Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                1. Andrzejczak Anna
                                2. Borowczyk Weronika
                                3. Daniec Wioletta
                                4. Gratzke Milena
                                5. Grobelna Paulina
                                6. Jamroszczyk Paweł
                                7. Kałandziak Kacper
                                8. Kądziela Kamil
                                9. Kozioł Dariusz
                                10. Kupaj Mateusz
                                11. Kupczyk Aleksandra
                                12. Kusza Kamil
                                13. Kutyński Tobiasz
                                14. Ługowska Julia
                                15. Marzecki Maciej
                                16. Mielczarek Marcin
                                17. Moszak Klaudia
                                18. Olczak Mateusz
                                19. Pacyna Karolina
                                20. Pietras Sabrina
                                21. Rekus Krustian
                                22. Rusinek Witold
                                23. Smoleń Kinga
                                24. Stasiak Paulina
                                25. Śródka Krystian
                                26. Turska Kamila
                                27. Turska Marcelina
                                28. Zemska Angelika

                                Prezentacja klas 2014/2015

                                Szkoła Podstawowa 2014/2015

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                1. Brzezicha Kacper
                                2. Chrobak Martyna
                                3. Gąsiorek Michał
                                4. Maleszka Krzysztof
                                5. Michalska Julia
                                6. Michalski Jakub
                                7. Miszczyk Mikołaj
                                8. Pacuła Weronika
                                9. Rdzanek Nikola
                                10. Schubert Aleksandra
                                11. Sieradzki Mikołaj
                                12. Sklarek Szymon
                                13. Ulkowska Majka
                                14. Zaprzalska Jagoda

                                Wychowawca klasy : Justyna Zielezińska

                                1. Adamczewska Daria
                                2. Doktór Emil
                                3. Gałach Oskar
                                4. Hudziński Wiktor
                                5. Jamroszczyk Dawid
                                6. Kahla Łukasz
                                7. Kowalski Jakub
                                8. Koziarska Klaudia
                                9. Kranz Dawid
                                10. 1Nowak Paweł
                                11. Płokarz Maria
                                12. Siedlecki Adam
                                13. Śniotała Nikola

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                1. Blaszkiewicz Kamil
                                2. Dąbski Cyprian
                                3. Filipiak Emilia
                                4. Gąsiorek Marcin
                                5. Jamroszczyk Jakub
                                6. Jankowiak Oliwia
                                7. Junik Tomasz
                                8. Jurga Igor Krzysztof
                                9. Koryciak Bartłomiej
                                10. Maryniak Olga
                                11. Matylek Żaneta
                                12. Miszczyk Oliwia
                                13. Musiałowski Adrian
                                14. Niemand Zuzanna
                                15. Pacholczyk Zuzanna
                                16. Roga Maria
                                17. Stasiak Wiktoria
                                18. Szczepańska Antonia
                                19. Szydłowska Urszula
                                20. Ulbrich Karol
                                21. Topolan Rozalia
                                22. Ulkowska Oliwia
                                23. Witkowski Karol
                                24. Wołodźko Adam
                                25. Zawiślak Nikola
                                26. Zielezińska Aneta

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Drapiewski Adrian
                                2. Dziabas Kacper
                                3. Gąsiorek Karolina
                                4. Grabowiec Kamil
                                5. Iwanek Michał
                                6. Janek Karina
                                7. Kluczberg Alicja
                                8. Koryciak Marcel
                                9. Kowalski Bartosz
                                10. Kozyra Magdalena
                                11. Kraska Julia
                                12. Kuczyńska Julita
                                13. Rospęk Sebastian
                                14. Staśko Marika
                                15. Szymanowska Sandra
                                16. Szymanowska Zuzanna
                                17. Waśko Weronika

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Jurczak Kaja
                                11. Karbarz Dawid
                                12. Kasprzyk Zuzanna
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz
                                18. Pastuszak Jessica
                                19. Ratajczak Kacper
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Ines
                                23. Szorska Dagmara
                                24. Wołodźko Alicja
                                25. Zielezinska Natalia

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                1. Bąkowski Dawid
                                2. Całujek Mariusz
                                3. Chilińska Oliwia
                                4. Chmielecka Karolina
                                5. Czub Zuzanna
                                6. Drapiewski Igor
                                7. Dwonik Iwo
                                8. Fibig Mariusz
                                9. Gąsiorek Ewelina
                                10. Grabowiec Julita
                                11. Grodowczyk Angelika
                                12. Jamroszczyk Monika
                                13. Jedliński Kacper
                                14. Kozyra Katarzyna
                                15. Łuczak Konrad
                                16. Maleszka Robert
                                17. Marzecki Paweł
                                18. Nowaczyk Klaudia
                                19. Tyjon Mirosław
                                20. Ulbrich Kamil
                                21. Wala Kacper
                                22. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Bąkowska Milena
                                3. Bąkowski Jakub
                                4. Drapiewski Mateusz
                                5. Fibig Aleksandra
                                6. Galbierczyk Dawid
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Niemand Norbert
                                9. Orłowska Agata
                                10. Pichliński Bartosz
                                11. Roga Wojciech
                                12. Rogier Sandra
                                13. Siedlecka Aleksandra
                                14. Skoczylas Marcin
                                15. Skrzyńska Amelia
                                16. Szorski Wojciech
                                17. Szpytma Błażej
                                18. Witkowska Dagmara
                                19. Wlazła Nikola
                                20. Zapart Aleksandra
                                21. Zielezinska Magdalena


                                Gimnazjum 2014/2015

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                1. Bielecka Nikola
                                2. Bloch Patryk
                                3. Błaszczyk Roksana
                                4. Borysewicz Sebastian
                                5. Brodala Natalia
                                6. Ciesielska Oliwia
                                7. Dwornik Norbert
                                8. Grzesiak Oliwia
                                9. Karbowa Julia
                                10. Kilimnik Piotr
                                11. Krawiec Jagoda
                                12. Kruszyk Marcel
                                13. Kruszyk Tomasz
                                14. Maksyminko Denis
                                15. Matysek Aleksandra
                                16. Niemierowska Weronika
                                17. Nowaczyk Weronika
                                18. Nowak Jakub
                                19. Rembiok Michał
                                20. Rogier Grzegorz
                                21. Stachowiak Patrycja
                                22. Stąśko Hubert
                                23. Szymanowski Dominik
                                24. Śląski Kamil
                                25. Zajfert Kamila
                                26. Zimmer Natalia

                                Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                1. Banaś Sebastian
                                2. Chromiński Sebastian
                                3. Drobnica Mikołaj
                                4. Dyba Natalia
                                5. Grobelna Gabriela
                                6. Jamrozik Konstanty
                                7. Janas Weronika
                                8. Janoś Adrian
                                9. Kisiel Paweł
                                10. Kocik Adrian
                                11. Kurowski Arkadiusz
                                12. Kwatera Nina
                                13. Lisiak Maciej
                                14. Michalska Klaudia
                                15. Michalska Wiktoria
                                16. Mróz Aleksandra
                                17. Pastuszak Bartosz
                                18. Peikert Aleksandra
                                19. Piec Natalia
                                20. Pietras Dagmara
                                21. Plewa Michał
                                22. Puciato Justyna
                                23. Sobczak Julia
                                24. Sobieraj Zofia
                                25. Szymański Krystian
                                26. Wirth Maciej
                                27. Żyto Filip

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Bajkowska Paulina
                                3. Bzyl Konrad
                                4. Kasprzyk Kamil
                                5. Kisiński Paweł
                                6. Kokot Joanna
                                7. Kołodziej Dajana
                                8. Kołodziej Kamil
                                9. Krawiec Robert
                                10. Krzyżanek Ewa
                                11. Matylek Paulina
                                12. Moszak Natalia
                                13. Muller Wiktoria
                                14. Mus Mateusz
                                15. Pawlak Jakub
                                16. Piec Kornelia
                                17. Pierucka Magdalena
                                18. Płókarz Patryk
                                19. Raszewski Wojciech
                                20. Spławski Dawid
                                21. Wichura Agata
                                22. Wielewicka Dominika
                                23. Ziętek Jacek

                                Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                1. Bachmann Angelika
                                2. Bachmann Iwona
                                3. Bizan Błażej
                                4. Borowczyk Weronika
                                5. Florecki Adam
                                6. Głowacki Patryk
                                7. Jamroszczyk Paweł
                                8. Kaczmarzyk Ewelina
                                9. Kahla Tomasz
                                10. Kałandziak Kacper
                                11. Kłobus Patryk
                                12. Kondziela Krzysztof
                                13. Krupa Roksana
                                14. Kupaj Mateusz
                                15. Marzecki Maciej
                                16. Moszak Klaudia
                                17. Ostromecka Bogumiła
                                18. Pacyna Karolina
                                19. Poprawa Wojciech
                                20. Śliwińska Kornelia
                                21. Turska Kamila
                                22. Turska Marcelina
                                23. Wróbel Katarzyna

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Andrzejczak Anna
                                2. Cegła Julia
                                3. Daniec Wioleta
                                4. Flajszer Patryk
                                5. Gratzke Milena
                                6. Grobelna Paulina
                                7. Kądziela Kamil
                                8. Kupczyk Aleksandra
                                9. Kusza Kamil
                                10. Kutyński Tobiasz
                                11. Ługowska Julia
                                12. Mielczarek Marcin
                                13. Niemierowski Dominik
                                14. Olczak Mateusz
                                15. Pietras Sabrina
                                16. Rekus Krystian
                                17. Rusinek Witold
                                18. Skoczylas Wojciech
                                19. Smoleń Kinga
                                20. Stasiak Paulina
                                21. Śródka Krystian
                                22. Ulbrich Angelika
                                23. Walczak Marcel
                                24. Zemska Angelika

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Bajkowski Albert
                                2. Bąkowski Daniel
                                3. Boniek Karolina
                                4. Boniek Michał
                                5. Borkowska Adrianna
                                6. Bystrzyńska Katarzyna
                                7. Cegła Weronika
                                8. Franz Aleksandra
                                9. Galbierczyk Sylwia
                                10. Kądziela Aleksandra
                                11. Kupczyk Mariola
                                12. Maksyminko Nikodem
                                13. Molska Julia
                                14. Niemierowska Patrycja
                                15. Nowacki Kacper
                                16. Olczak Mariusz
                                17. Peikert Agata
                                18. Rosiak Natalia
                                19. Sobieraj Jan
                                20. Stasiak Patrycja
                                21. Stelmach Sebastian
                                22. Szewczyk Kacper
                                23. Śląski Dariusz
                                24. Tomalak Damian
                                25. Tomczak Rafał
                                26. Ulbrich Anastazja

                                Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                1. Bajerowicz Michał
                                2. Czub Przemysław
                                3. Dera Aleksandra
                                4. Duczmal Weronika
                                5. Dyba Bartłomiej
                                6. Fibig Jakub
                                7. Franc Przemysław
                                8. Galbierczyk Paulina
                                9. Janek Marek
                                10. Jedlińska Klaudia
                                11. Kahle Katarzyna
                                12. Karkoszka Kacper
                                13. Kozioł Dariusz
                                14. Kubica Dawid
                                15. Noskowicz Kinga
                                16. Nowaczyk Marta
                                17. Pawlak Małgorzata
                                18. Plewa Katarzyna
                                19. Pyrka Roksana
                                20. Sieraczek Patryk
                                21. Wieczorek Michał
                                22. Wielewicki Patryk
                                23. Wilczek Piotr
                                24. Włodarczyk Martyna
                                25. Wojciechowska Wiktoria
                                26. Ptak Małgorzata

                                Prezentacja klas 2013/2014

                                Szkoła Podstawowa 2013/2014

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                1. Gumienny Michał
                                2. Jamroszczyk Jakub
                                3. Jankowiak Oliwia
                                4. Junik Tomasz
                                5. Koryciak Bartłomiej
                                6. Matylek Żaneta
                                7. Miszczyk Oliwia
                                8. Musiałowski Adrian
                                9. Pacholczyk Zuzanna
                                10. Stasiak Wiktoria
                                11. Szydłowska Urszula
                                12. Ulkowska Oliwia
                                13. Witkowski Karol
                                14. Zielezińska Aneta

                                Wychowawca klasy :Justyna Zielezińska

                                1. Blaszkiewicz Kamil
                                2. Dąbski Cyprian
                                3. Filipiak Emilia
                                4. Gąsiorek Marcin
                                5. Jurga Igor
                                6. Maryniak Olga
                                7. Niemand Zuzanna
                                8. Roga Maria
                                9. Sklarek Szymon
                                10. Szczepańska Antonia
                                11. Topolan Rozalia
                                12. Ulbrich Karol
                                13. Wołodźko Adam
                                14. Zawiślak Nikola

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Drapiewski Adrian
                                2. Dziabas Kacper
                                3. Gąsiorek Karolina
                                4. Grabowiec Kamil
                                5. Iwanek Michał
                                6. Janek Karina
                                7. Koryciak Marcel
                                8. Kowalski Bartosz
                                9. Kozyra Magdalena
                                10. Kraska Julia
                                11. Kuczyńska Julita
                                12. Rospęk Sebastian
                                13. Stąśko Marika
                                14. Szymanowska Sandra
                                15. Szymanowska Zuzanna
                                16. Waśko Weronika

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Jurczak Kaja
                                11. Karbarz Dawid
                                12. Kasprzyk Zuzanna
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz Filip
                                18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                19. Ratajczak Kacper Jan
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Ines
                                23. Szorska Dagmara
                                24. Wołodźko Alicja
                                25. Zielezinska Natalia

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                1. Bąkowski Dawid
                                2. Chilińska Oliwia
                                3. Chmielecka Karolina
                                4. Czub Zuzanna
                                5. Drapiewski Igor
                                6. Fibig Mariusz
                                7. Gąsiorek Ewelina
                                8. Grabowiec Julita
                                9. Grodowczyk Angelika
                                10. Jamroszczyk Monika
                                11. Jedliński Kacper
                                12. Kozyra Katarzyna
                                13. Łuczak Konrad
                                14. Maleszka Robert
                                15. Marzecki Paweł
                                16. Nowaczyk Klaudia
                                17. Tyjon Mirosław
                                18. Ulbrich Kamil
                                19. Wala Kacper
                                20. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Bąkowska Milena
                                3. Bąkowski Jakub
                                4. Drapiewski Mateusz
                                5. Fibig Aleksandra
                                6. Galbierczyk Dawid
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kierzek Karol
                                9. Niemand Norbert
                                10. Orłowska Agata
                                11. Pichliński Bartosz
                                12. Roga Wojciech
                                13. Rogier Sandra
                                14. Siedlecka Aleksandra
                                15. Skoczylas Marcin
                                16. Skrzyńska Amelia
                                17. Szorski Wojciech
                                18. Szpytma Błażej
                                19. Witkowska Dagmara
                                20. Wlazła Nikola
                                21. Zapart Aleksandra
                                22. Zielezinska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                1. Bielecka Nikola
                                2. Grzesiak Oliwia
                                3. Janas Weronika
                                4. Nina Kwatera
                                5. Kilimnik Piotr
                                6. Matysek Aleksandra
                                7. Michalska Wiktoria
                                8. Mróz Aleksandra
                                9. Pastuszak Bartosz
                                10. Rogier Grzegorz
                                11. Sobczak Julia
                                12. Sobieraj Zofia
                                13. Stachowiak Patrycja
                                14. Stąśko Hubert
                                15. Szymanowski Dominik
                                16. Szymański Krystian
                                17. Zajfert Kamila


                                Gimnazjum 2013/2014

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Bajkowska Paulina
                                3. Bzyl Konrad
                                4. Kasprzyk Kamil
                                5. Kłobus Dawid
                                6. Kokot Joanna
                                7. Krawiec Robert
                                8. Krzyżanek Ewa
                                9. Matylek Paulina
                                10. Muller Wiktoria
                                11. Mus Mateusz
                                12. Nowaczyk Weronika
                                13. Pawlak Jakub
                                14. Piec Kornelia
                                15. Pierucka Magdalena
                                16. Płókarz Patryk
                                17. Raszewski Wojciech
                                18. Spławski Dawid
                                19. Wichura Agata
                                20. Wielewicka Dominika
                                21. Wirth Jakub
                                22. Wirth Maciej
                                23. Wlazła Natalia
                                24. Ziętek Jacek

                                Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                1. Bachmann Angelika
                                2. Bachmann Iwona
                                3. Bizan Błażej
                                4. Borowczyk Weronika
                                5. Chałupka Marcin
                                6. Florecki Adam
                                7. Głowacki Patryk
                                8. Jamroszczyk Paweł
                                9. Kaczmarzyk Ewelina
                                10. Kahla Tomasz
                                11. Kałandziak Kacper
                                12. Kisiel Paweł
                                13. Kłobus Patryk
                                14. Kondziela Krzysztof
                                15. Krupa Roksana
                                16. Kupaj Mateusz
                                17. Marzecki Maciej
                                18. Ostromecka Bogumiła
                                19. Pacyna Karolina
                                20. Poprawa Wojciech
                                21. Śliwińska Kornelia
                                22. Turska Kamila
                                23. Turska Marcelina
                                24. Wróbel Katarzyna

                                Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                1. Andrzejczak Anna
                                2. Cegła Julia
                                3. Daniec Wioletta
                                4. Grobelna Paulina
                                5. Gratzke Milena
                                6. Kądziela Kamil
                                7. Korczak Michał
                                8. Kupczyk Aleksandra
                                9. Kusza  Kamil
                                10. Kutyński Tobiasz
                                11. Ługowska Julia
                                12. Mielczarek Marcin
                                13. Niemierowski Dominik
                                14. Olczak Mateusz
                                15. Pietras Sabina
                                16. Rusinek Witold
                                17. Rekus Krystian
                                18. Skoczylas Wojciech
                                19. Smoleń Kinga
                                20. Stasiak Paulina
                                21. Śródka Krystian
                                22. Ulbrich Angelika
                                23. Walczak Marcel
                                24. Zemska Angelika

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Bajkowski Albert
                                2. Bąkowski Daniel
                                3. Boniek Karolina
                                4. Boniek Michał
                                5. Borkowska Adrianna
                                6. Bystrzyńska Katarzyna
                                7. Cegła Weronika
                                8. Flajszer Patryk
                                9. Franz Aleksandra
                                10. Galbierczyk Sylwia
                                11. Kądziela Aleksandra
                                12. Kołodziej Dajana
                                13. Kozłowski Jakub
                                14. Krakowiak Grzegorz
                                15. Kupczyk Mariola
                                16. Maksyminko Nikodem
                                17. Molska Julia
                                18. Niemierowska Patrycja
                                19. Nowacki Kacper
                                20. Olczak Mariusz
                                21. Peikert Agata
                                22. Rosiak Natalia
                                23. Sobieraj Jan
                                24. Stasiak Patrycja
                                25. Stelmach Sebastian
                                26. Szewczyk Kacper
                                27. Śląski Dariusz
                                28. Tomalak Damian
                                29. Tomczak Rafał
                                30. Ulbrich Anastazja
                                31. Wirth Sebastian

                                Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                1. Bajerowicz Michał
                                2. Cierniak Konrad
                                3. Czub Przemysław
                                4. Dera Aleksandra
                                5. Duczmal Weronika
                                6. Dyba Bartłomiej
                                7. Fibic Jakub
                                8. Franc Przemysław
                                9. Galbierczyk Paulina
                                10. Janek Marek
                                11. Jedlińska Klaudia
                                12. Kahle Katarzyna
                                13. Karkoszka Kacper
                                14. Kleinert Sebastian
                                15. Kołodziej Kamil
                                16. Kozioł Dariusz
                                17. Kubica Dawid
                                18. Moszak Klaudia
                                19. Moszak Natalia
                                20. Noskowicz Kinga
                                21. Nowaczyk Marta
                                22. Pawlak Małgorzata
                                23. Plewa Katarzyna
                                24. Pyrka Roksana
                                25. Sieraczek Patryk
                                26. Wieczorek Michał
                                27. Wielewicki Patryk
                                28. Wilczek Piotr
                                29. Włodarczyk Martyna
                                30. Wojciechowska Wiktoria

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                1. Bizan Sonia
                                2. Cegła Aleksandr
                                3. Florecka Martyna
                                4. Hofman Piotr
                                5. Karwig Damian
                                6. Kondziela Dawid
                                7. Kordacka Marika
                                8. Kraska Łukasz
                                9. Krawczyk Grzegorz
                                10. Kuświk Jonasz
                                11. Lepka Aurelia
                                12. Lepka Jagoda
                                13. Ługowski Adrian
                                14. Mania Adrianna
                                15. Maryniak Katarzyna
                                16. Mazurek Aleksandra
                                17. Plewa Kacper
                                18. Płokarz Filip
                                19. Rekus Karol
                                20. Szczęch Karolina
                                21. Szewczyk Weronika
                                22. Wencel Ilona
                                23. Zajfert Piotr
                                24. Zieleziński Patryk
                                25. Żychliński Damian

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Bloch Żaneta
                                2. Borowczyk Dawid
                                3. Chiliński Dawid
                                4. Chrobak Rafał
                                5. Gałach Aleksandra
                                6. Grabowiec Aleksandra
                                7. Grodowczyk Dominika
                                8. Hoffmann Paweł
                                9. Jamrozik Seweryn
                                10. Janas Daria
                                11. Joks Kacper
                                12. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                13. Kruszyk Dawid
                                14. Krzyżanek Karol
                                15. Majchrzak Weronika
                                16. Marczak Agata
                                17. Orpel Marcel
                                18. Pawelec Robert
                                19. Radomski Błażej
                                20. Rudnik Alan
                                21. Szczepaniak Dawid
                                22. Śląska Paulina
                                23. Turska Karolina
                                24. Turska Roksana
                                25. Wala Roksana
                                26. Walczak Dominika
                                27. Ptak Małgorzata

                                Prezentacja klas 2012/2013

                                Szkoła Podstawowa 2012/2013

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Drapiewski Adrian Daniel
                                2. Dziabas Kacper Rafał
                                3. Gąsiorek Karolina Józefa
                                4. Grabowiec Kamil
                                5. Iwanek Michał
                                6. Janek Karina Maria
                                7. Koryciak Marcel
                                8. Kowalski Bartosz
                                9. Kozyra Magdalena
                                10. Kraska Julia
                                11. Kuczyńska Julita
                                12. Rospęk Sebastian
                                13. Stąśko Marika Otylia
                                14. Szymanowska Sandra
                                15. Szymanowska Zuzanna
                                16. Waśko Weronika

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Jurczak Kaja
                                11. Karbarz Dawid
                                12. Kasprzyk Zuzanna
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz Filip
                                18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                19. Ratajczak Kacper Jan
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Ines
                                23. Szorska Dagmara
                                24. Wołodźko Alicja
                                25. Zielezinska Natalia

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                1. Chilińska Oliwia
                                2. Chmielecka Karolina
                                3. Czub Zuzanna
                                4. Drapiewski Igor
                                5. Fibig Mariusz
                                6. Gąsiorek Ewelina
                                7. Grabowiec Julita
                                8. Grodowczyk Angelika
                                9. Jedliński Kacper
                                10. Kozyra Katarzyna
                                11. Maleszka Robert
                                12. Marzecki Paweł
                                13. Tyjon Mirek
                                14. Ulbrich Kamil
                                15. Wala Kacper
                                16. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Bąkowska Milena
                                3. Bąkowski Jakub
                                4. Drapiewski Mateusz
                                5. Fibig Aleksandra
                                6. Galbierczyk Dawid
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kierzek Karol
                                9. Niemand Norbert
                                10. Orłowska Agata
                                11. Pichliński Bartosz
                                12. Roga Wojciech
                                13. Rogier Sandra
                                14. Siedlecka Aleksandra
                                15. Skoczylas Marcin
                                16. Skrzyńska Amelia
                                17. Szorski Wojciech
                                18. Szpytma Błażej
                                19. Witkowska Dagmara
                                20. Wlazła Nikola
                                21. Zapart Aleksandra
                                22. Zielezinska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                1. Andraszak Bartosz
                                2. Bielecka Nikola
                                3. Grzesiak Oliwia
                                4. Janas Weronika
                                5. Nina Kwatera
                                6. Kilimnik Piotr
                                7. Matysek Aleksandra
                                8. Michalska Wiktoria
                                9. Mróz Aleksandra
                                10. Pastuszak Bartosz
                                11. Rogier Grzegorz
                                12. Sobczak Julia
                                13. Sobieraj Zofia
                                14. Stachowiak Patrycja
                                15. Stąśko Hubert
                                16. Szymanowski Dominik
                                17. Szymański Krystian
                                18. Zajfert Kamila

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Andrzejczak Anna
                                3. Bajkowska Paulina
                                4. Bizan Błażej
                                5. Borowczyk Weronika
                                6. Bzyl  Konrad
                                7. Głowacki Patryk
                                8. Gratzke Milena
                                9. Kahla Tomasz
                                10. Kałandziak Kacper
                                11. Kasprzyk Kamil
                                12. Kłobus Dawid
                                13. Kłobus Patryk
                                14. Kokot Joanna
                                15. Kondziela Krzysztof
                                16. Korczak Michał
                                17. Krzyżanek Ewa
                                18. Kutyński Tobiasz
                                19. Marzecki Maciej
                                20. Ostromecka Bogumiła
                                21. Poprawa Wojciech
                                22. Rekus Krystian
                                23. Skoczylas Wojciech
                                24. Smoleń Kinga
                                25. Ulbrich Angelika
                                26. Wlazła Natalia
                                27. Zemska Angelika
                                28. Ziętek Jacek


                                Gimnazjum 2012/2013

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Bajkowski  Albert
                                2. Bąkowski  Daniel
                                3. Boniek  Karolina
                                4. Boniek  Michał
                                5. Borkowska Adrianna
                                6. Bystrzyńska  Katarzyna
                                7. Cegła  Weronika
                                8. Flajszer  Patryk
                                9. Franz  Aleksandra
                                10. Galbierczyk  Sylwia
                                11. Kądziela  Aleksandra
                                12. Kołodziej  Dajana
                                13. Kupczyk  Mariola
                                14. Maksyminko  Nikodem
                                15. Molska  Julia
                                16. Niemierowska  Patrycja
                                17. Nieruchalski  Kornel
                                18. Nowacki  Kacper
                                19. Olczak Mariusz
                                20. Peikert  Agata
                                21. Sobieraj  Jan
                                22. Stasiak  Patrycja
                                23. Stelmach  Sebastian
                                24. Szewczyk  Kacper
                                25. Śląski  Dariusz
                                26. Tomalak  Damian
                                27. Tomczak  Rafał
                                28. Ulbrich  Anastazja
                                29. Wasilewska Natalia

                                Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                1. Bajerowicz Michał
                                2. Czub Przemysław
                                3. Dera Aleksandra
                                4. Duczmal Weronika
                                5. Dyba Bartłomiej
                                6. Fibic Jakub
                                7. Franc Przemysław
                                8. Galbierczyk Paulina
                                9. Janek Marek
                                10. Jedlińska Klaudia
                                11. Kahle Katarzyna
                                12. Karkoszka Kacper
                                13. Kołodziej Kamil
                                14. Kozioł Dariusz
                                15. Kubica Dawid
                                16. Moszak Klaudia
                                17. Moszak Natalia
                                18. Noskowicz Kinga
                                19. Nowaczyk Marta
                                20. Pawlak Małgorzata
                                21. Plewa Katarzyna
                                22. Pyrka Roksana
                                23. Sieraczek Patryk
                                24. Wieczorek Michał
                                25. Wielewicki Patryk
                                26. Wilczek Piotr
                                27. Wirth Jakub
                                28. Włodarczyk Martyna
                                29. Wojciechowska Wiktoria

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                1. Bizan Sonia
                                2. Cegła Aleksandra
                                3. Cierniak Konrad
                                4. Florecka Martyna
                                5. Hofman Piotr
                                6. Karwig Damian
                                7. Kleinert Sebastian
                                8. Kondziela Dawid
                                9. Kordacka Marika
                                10. Kraska Łukasz
                                11. Krawczyk Grzegorz
                                12. Kuświk Jonasz
                                13. Lepka Aurelia
                                14. Lepka Jagoda
                                15. Ługowski Adrian
                                16. Mania Adrianna
                                17. Maryniak Katarzyna
                                18. Mazurek Aleksandra
                                19. Plewa Kacper
                                20. Płokarz Filip
                                21. Rekus Karol
                                22. Szczęch Karolina
                                23. Szewczyk Weronika
                                24. Wencel Ilona
                                25. Wirth Sebastian
                                26. Zajfert Piotr
                                27. Zieleziński Patryk
                                28. Żychliński Damian

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Bloch Żaneta
                                2. Borowczyk Dawid
                                3. Chiliński Dawid
                                4. Chrobak Rafał
                                5. Gałach Aleksandra
                                6. Grabowiec Aleksandra
                                7. Grodowczyk Dominika
                                8. Hoffmann Paweł
                                9. Jamrozik Seweryn
                                10. Janas Daria
                                11. Joks Kacper
                                12. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                13. Kozłowski Jakub
                                14. Krakowiak Grzegorz
                                15. Kruszyk Dawid
                                16. Krzyżanek Karol
                                17. Majchrzak Weronika
                                18. Marczak Agata
                                19. Orpel Marcel
                                20. Pawelec Robert
                                21. Radomski Błażej
                                22. Rudnik Alan
                                23. Szczepaniak Dawid
                                24. Śląska Paulina
                                25. Turska Karolina
                                26. Turska Roksana
                                27. Wala Roksana
                                28. Walczak Dominika
                                29. Ptak Małgorzata

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Adamczewski  Robert
                                2. Barczak  Klarysa
                                3. Bąkowski  Łukasz
                                4. Brodala Martyna
                                5. Cedro  Karolina
                                6. Chałupka  Paulina
                                7. Cierpka  Norbert
                                8. Cygal  Agata
                                9. Czaiński  Rafał
                                10. Czub  Aleksandra
                                11. Czubak  Michał
                                12. Duczmal  Jakub
                                13. Hofman  Jakub
                                14. Jańczak  Jacek
                                15. Kapa  Aleksander
                                16. Kozłowski  Kamil
                                17. Maryniak  Jan
                                18. Młynarczyk  Szymon
                                19. Morisson  Mikołaj
                                20. Noskowicz  Klaudia
                                21. Piech  Miłosz
                                22. Podlas  Weronika
                                23. Pyrka  Alan
                                24. Rogala  Aleksandra
                                25. Schneider  Krzysztof
                                26. Sieraczek  Klaudia
                                27. Święcicki  Łukasz
                                28. Tomalak  Mateusz
                                29. Tomczak Anna
                                30. Wichura  Marta
                                31. Zawidzki  Marek

                                Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                1. Abratkiewicz Dawid
                                2. Banaś Karolina
                                3. Baska Sandra
                                4. Bochen Aleksandra
                                5. Drapiewska Daria
                                6. Dziabas Bartosz
                                7. Faustyniak Mariusz
                                8. Gajda Zuzanna
                                9. Galbierczyk Kamila
                                10. Hetmański Jakub
                                11. Janoś Dominik
                                12. Juszczak Konrad
                                13. Kołodziej Patryk
                                14. Kordacka Natalia
                                15. Kraska Kamil
                                16. Krupa Łukasz
                                17. Kurzawska Daria
                                18. Lisiak Martyna
                                19. Maksyminko  Karol
                                20. Palat Eliza
                                21. Plewa Piotr
                                22. Raszewski Filip
                                23. Stachowiak Mariusz
                                24. Stachowiak Milena
                                25. Śląska Eliza
                                26. Śliwińska Julita
                                27. Turski Adrian
                                28. Wiertelak Jakub
                                29. Wysota Adam
                                30. Zakręt Natalia
                                31. Zawiślak Błażej
                                32. Zieleziński Wojciech

                                Prezentacja klas 2011/2012

                                Szkoła Podstawowa 2011/2012

                                Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                1. Bajodek Nikodem
                                2. Blaszkiewicz Julia
                                3. Blaszkiewicz Lena
                                4. Borkowska Alicja
                                5. Cegła Wiktoria
                                6. Drapiewski Hubert
                                7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                8. Gratzke Kamil
                                9. Hoffmann Weronika
                                10. Karbarz Dawid
                                11. Kasprzyk Zuzanna
                                12. Koryciak Marcel
                                13. Koziarska Weronika
                                14. Krezymon Patryk
                                15. Kwiatkowski Maciej
                                16. Maląg Przemysław
                                17. Nowacki Bartosz Filip
                                18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                19. Ratajczak Kacper Jan
                                20. Sieradzki Jakub
                                21. Sieroń Julia
                                22. Skrzyńska Ines
                                23. Szorska Dagmara Weronika
                                24. Wołodźko Alicja
                                25. Zielezińska Natalia

                                Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                1. Chilińska Oliwia
                                2. Chmielecka Karolina
                                3. Czub Zuzanna
                                4. Drapiewski Igor
                                5. Fibig Mariusz
                                6. Gąsiorek Ewelina
                                7. Grabowiec Julita
                                8. Grodowczyk Angelika
                                9. Jedliński Kacper
                                10. Kozyra Katarzyna
                                11. Łuczak Konrad
                                12. Maleszka Robert
                                13. Marzecki Paweł
                                14. Tyjon Mirosław
                                15. Ulbrich Kamil
                                16. Ziętek Zofia

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Bąkowska Milena
                                3. Bąkowski Jakub
                                4. Drapiewski Mateusz
                                5. Fibig Aleksandra
                                6. Galbierczyk Dawid
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kierzek Karol
                                9. Niemand Norbert
                                10. Orłowska Agata
                                11. Pichliński Bartosz
                                12. Rogier Sandra
                                13. Siedlecka Aleksandra
                                14. Skoczylas Marcin
                                15. Skrzyńska Amelia
                                16. Szorski Wojciech
                                17. Szpytma Błażej
                                18. Witkowska Dagmara
                                19. Witkowski Kacper
                                20. Zapart Aleksandra
                                21. Zielezinska Magdalena

                                Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                1.  Andraszak Bartosz
                                2.  Bielecka Nikola
                                3.  Grzesiak Oliwia
                                4.  Janas Weronika
                                5.  Kilimnik Piotr
                                6.  Matysek Aleksandra
                                7.  Michalska Wiktoria
                                8.  Mróz Aleksandra
                                9.  Pastuszak Bartosz
                                10.  Rogier Grzegorz
                                11.  Sobczak Julia
                                12.  Sobieraj Zofia
                                13.  Stachowiak Patrycja
                                14.  Stąśko Hubert
                                15.  Szymanowski Dominik
                                16.  Szymański Krystian
                                17.  Zajfert Kamila

                                Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Andrzejczak Anna
                                3. Bajkowska Paulina
                                4. Bizan Błażej
                                5. Borowczyk Weronika
                                6. Bzyl Konrad
                                7. Głowacki Patryk
                                8. Gratzke Milena
                                9. Jazef Edyta
                                10.  Kahla Tomasz
                                11.  Kałandziak Kacper
                                12.  Kasprzyk Kami
                                13.  Kłobus Patryk
                                14.  Kłobus Dawid
                                15.  Kokot Joanna
                                16.  Kondziela Krzysztof
                                17.  Korczak Michał
                                18.  Krzyżanek Ewa
                                19.  Kutyński Tobiasz
                                20.  Kwatera Nina
                                21.  Marzecki Maciej
                                22.  Ostromecka Bogumiła
                                23.  Poprawa Wojciech
                                24.  Rekus Krystian
                                25.  Skoczylas Wojciech
                                26.  Smoleń Kinga
                                27.  Ulbrich Angelika
                                28.  Zemska Angelika
                                29.  Ziętek Jacek

                                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                1. Bajkowski Albert
                                2. Bąkowski Daniel
                                3. Borkowska Adrianna
                                4. Cegła Weronika
                                5. Czub Przemysław
                                6. Duczmal Weronika
                                7. F. Jakub
                                8. Galbierczyk Paulina
                                9. Galbierczyk Sylwia
                                10. Janek Marek
                                11. Jedlińska Klaudia
                                12. Kahle Katarzyna
                                13. Kubica Dawid
                                14. Kupczyk Mariola
                                15. Noskowicz Kinga
                                16. Nowacki Kacper
                                17. Plewa Katarzyna
                                18. Pyrka Roksana
                                19. Sobieraj Jan
                                20. Szewczyk Kacper
                                21. Szymanowska Zuzanna
                                22. Tomczak Rafał
                                23. Ulbrich Anastazja


                                Gimnazjum 2011/2012

                                Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                1. Bizan Sonia
                                2. Cierniak Konrad
                                3. Florecka Martyna
                                4. Hofman Piotr
                                5. Kleinert Sebastian
                                6. Kondziela Dawid
                                7. Kordacka Marika
                                8. Kraska Łukasz
                                9. Krawczyk Grzegorz
                                10. Kuświk Jonasz
                                11. Lepka Aurelia
                                12. Lepka Jagoda
                                13. Ługowski Adrian
                                14. Mania Adrianna
                                15. Maryniak Katarzyna
                                16. Mazurek Aleksandra
                                17. Moszak Klaudia
                                18. Moszak Natalia
                                19. Nieruchalski Kornel
                                20. Plewa Kacper
                                21. Płokarz Filip
                                22. Rekus Karol
                                23. Szczęch Karolina
                                24. Szewczyk Weronika
                                25. Wencel Ilona
                                26. Wirth  Jakub
                                27. Wirth Sebastian
                                28. Zajfert Piotr
                                29. Zieleziński Patryk
                                30. Żychliński Damian

                                Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                1. Bloch Żaneta
                                2. Borowczyk Dawid
                                3. Chiliński Dawid
                                4. Chrobak  Rafał
                                5. Dyba Bartłomiej
                                6. Flajszer Patryk
                                7. Gałach Aleksandra
                                8. Grabowiec Aleksandra
                                9. Grodowczyk Dominika
                                10. Hoffmann Paweł
                                11. Jamrozik Seweryn
                                12. Janas Daria
                                13. Joks Kacper
                                14. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                15. Kołodziej Kamil
                                16. K. Grzegorz
                                17. Kruszyk Dawid
                                18. Krzyżanek Karol
                                19. Majchrzak Weronika
                                20. Marczak Agata
                                21. Orpel Marcel
                                22. P. Robert
                                23. Ptak Małgorzata
                                24. Radomski Błażej
                                25. Rudnik Alan
                                26. Szczepaniak Dawid
                                27. Śląska Paulina
                                28. Turska Karolina
                                29. Turska Roksana
                                30. Wala Roksana
                                31. Walczak Dominika

                                Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                1. Adamczewski Robert
                                2. Barczak Klarysa
                                3. Bąkowski Łukasz
                                4. Brodala Martyna
                                5. Cedro Karolina
                                6. Cegła Aleksandra
                                7. Chałupka Paulina
                                8. Cierpka Norbert
                                9. Cygal Agata
                                10. Czaiński Rafał
                                11. Czub Aleksandra
                                12. Czubak Michał
                                13. Duczmal Jakub
                                14. Hofman Jakub
                                15. Jańczak Jacek
                                16. Kapa Aleksander
                                17. Karwig Damian
                                18. Kozłowski Jakub
                                19. Kozłowski Kamil
                                20. Maryniak Jan
                                21. Młynarczyk Szymon
                                22. Morisson Mikołaj
                                23. Noskowicz Klaudia
                                24. Pier Miłosz
                                25. Podlas Weronika
                                26. Pyrka Alan.
                                27. Rogala Aleksandra
                                28. Schneider Krzysztof
                                29. Sieraczek Klaudia
                                30. Święcicki Łukasz
                                31. Tomalak Mateusz
                                32. Tomczak Anna
                                33. Wichura Marta
                                34. Zawidzki Marek

                                Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                1. Abratkiewicz Dawid
                                2. Banaś Karolina
                                3. Baska Sandra
                                4. Bochen Aleksandra
                                5. Drapiewska Daria
                                6. Dziabas Bartosz
                                7. Faustyniak Mariusz
                                8. Gajda Zuzanna
                                9. Galbierczyk Kamila
                                10. Hetmański Jakub
                                11. Janoś Dominik
                                12. Juszczak Konrad
                                13. Kołodziej Patryk
                                14. Kordacka Natalia
                                15. Kraska Kamil
                                16. Krupa Łukasz
                                17. Kurzawska Daria
                                18. Lisiak Martyna
                                19. Maksyminko  Karol
                                20. Michalska Edyta
                                21. Palat Eliza
                                22. Plewa Piotr
                                23. Raszewski Filip
                                24. Stachowiak Mariusz
                                25. Stachowiak Milena
                                26. Śląska Eliza
                                27. Śliwińska Julita
                                28. Turski Adrian
                                29. Wiertelak Jakub
                                30. Wysota Adam
                                31. Zakręt Natalia
                                32. Zawiślak Błażej
                                33. Zieleziński Wojciech

                                Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                1. Bachman Rafał
                                2. Bednarska Angelika
                                3. Borysewicz Monika
                                4. Chiliński Bartosz
                                5. Drobnica Martyna
                                6. Franz Dominika
                                7. Gąsior Cezary
                                8. Głowacki Jakub
                                9. Iwanicka Marta
                                10. Jamrozik Kamil
                                11. Kaczmarek Angelika
                                12. Kordacka Martyna
                                13. Kozikowski Sebastian
                                14. Kruszyk Adrianna
                                15. Kupaj Patryk
                                16. Maksyminko Klaudia
                                17. Maryniak Michał
                                18. Michalak Natalia
                                19. Nowacka Patrycja
                                20. Plewa Mariusz
                                21. Radoła Karolina
                                22. Radomska Kinga
                                23. Szczot Marcin
                                24. Śląska Patrycja
                                25. Wojtczak Agata
                                26. Wysota Mateusz
                                27. Zajfert Robert

                                Wychowawca klasy: Andrzej Kędziora

                                1. Bruder Mateusz
                                2. Bzyl Gracjan
                                3. Cedro Martyna
                                4. Cierpka Anna
                                5. Fibig Kamil
                                6. Galbierczyk Maksymilian
                                7. Gmyrek Piotr
                                8. Grenda Marcin
                                9. Gruca Jagoda
                                10. Henicz Adam
                                11. Jędrzejak Sylwia
                                12. Karwig Ewelina
                                13. Kozłowska Martyna
                                14. Kraska Iwona
                                15. Kurek Ewelina
                                16. Marczak Monika
                                17. Schubert Marzena
                                18. Sieraczek Kamil
                                19. Sobczak Jakub
                                20. Stachowiak Anna
                                21. Szczepanik Wojciech
                                22. Szymanek Michał
                                23. Wencel Agnieszka
                                24. Wrona Zofia
                                25. Zawidzka Monika

                                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                1. Fibig Michał
                                2. Franc Beata
                                3. Gajda Piotr
                                4. Krzekotowski Miłosz
                                5. Majorczyk Damian
                                6. Maksyminko Cezary
                                7. Pierucki Krzysztof
                                8. Rusinek Bartosz
                                9. Rzekiecka Klaudia
                                10. Szymanek Adrian
                                11. Turski Miłosz
                                12. Wirth Bartłomiej
                                13. Woźniak Kamil

                                Prezentacja klas 2010/2011

                                Szkoła Podstawowa 2010/2011


                                Wychowawca: Grażyna Szczepańska

                                1. Chilińska Oliwia
                                2. Chmielecka Karolina
                                3. Czub Zuzanna
                                4. Drapiewski Igor
                                5. Fibig Mariusz
                                6. Gąsiorek Ewelina
                                7. Grabowiec Julita
                                8. Grodowczyk Angelika
                                9. Jedliński Kacper
                                10. Kozyra Katarzyna
                                11. Łuczak Konrad
                                12. Maleszka Robert
                                13. Marzecki Paweł
                                14. Tyjon Mirek
                                15. Ulbrich Kamil
                                16. Ziętek Zofia


                                Wychowawca: Małgorzata Krzyżanowska

                                1. Andrzejczak Miłosz
                                2. Bąkowska Milena
                                3. Bąkowski Jakub
                                4. Drapiewski Mateusz
                                5. Fibig Aleksandra
                                6. Galbierczyk Dawid
                                7. Kałandziak Patryk
                                8. Kierzek Karol
                                9. Niemand Norbert
                                10. Orłowska Agata
                                11. Pichliński Bartosz
                                12. Rogier Sandra
                                13. Siedlecka Aleksandra
                                14. Skoczylas Marcin
                                15. Szorski Wojciech
                                16. Szpytma Błażej
                                17. Wawrzynowicz Sandra
                                18. Witkowska Dagmara
                                19. Zapart Aleksandra
                                20. Zielezińska Magdalena
                                21. Skrzyńska Amelia


                                Wychowawca: Danuta Dolata

                                1. Andraszak Bartosz
                                2. Bielecka Nikola
                                3. Grzesiak Oliwia
                                4. Iwanek Weronika
                                5. Janas Weronika
                                6. Kilimnik Piotr
                                7. Matysek Aleksandra
                                8. Michalska Wiktoria
                                9. Mróz Aleksandra
                                10. Pastuszak Bartosz
                                11. Rogier Grzegorz
                                12. Sobczak Julia
                                13. Sobieraj Julia
                                14. Stachowiak Patrycja
                                15. Staśko Hubert
                                16. Szymanowski Dominik
                                17. Szymański Krystian
                                18. Zajfert Kamila


                                Wychowawca: Dorota Cierpka

                                1. Adamczewska Marta
                                2. Andrzejczak Anna
                                3. Bajkowska Paulina
                                4. Bizan Błażej
                                5. Borowczyk Weronika
                                6. Bzyl Konrad
                                7. Głowacki Patryk
                                8. Gratzke Milena
                                9. Jazef Edyta
                                10. Kahla Tomasz
                                11. Kałandziak Kacper
                                12. Kasprzyk Kamil
                                13. Kłobus Patryk
                                14. Kokot Joanna
                                15. Kondziela Krzysztof
                                16. Korczak Michał
                                17. Krzyżanek Ewa
                                18. Kutyński Tobiasz
                                19. Kwatera Nina
                                20. Marzecki Maciej
                                21. O. Bogumiła
                                22. Poprawa Wojciech
                                23. Rekus Krystian
                                24. Skoczylas Wojciech
                                25. Smoleń Kinga
                                26. Ulbrich Angelika
                                27. Ziętek Jacek


                                Wychowawca: Renata Ziętek

                                1. Bajkowski Albert
                                2. Bąkowski Daniel
                                3. Borkowska Adrianna
                                4. Cegła Weronika
                                5. Czub Przemysław
                                6. Duczmal Weronika
                                7. Fibig Jakub
                                8. Galbierczyk Paulina
                                9. Galbierczyk Sylwia
                                10. Janek Marek
                                11. Jedlińska Klaudia
                                12. Kahle Katarzyna
                                13. Kłobus Dawid
                                14. Kubica Dawid
                                15. Kupczyk Mariola
                                16. Noskowicz Kinga
                                17. Nowacki Kacper
                                18. Plewa Katarzyna
                                19. Pyrka Roksana
                                20. Sobieraj Jan
                                21. Szewczyk Kacper
                                22. Szymanowska Zuzanna
                                23. Tomczak Rafał
                                24. Ulbrich Anastazja


                                Wychowawca: Beata Boratyńska

                                1. Bizan Sonia
                                2. Borowczyk Dawid
                                3. Chiliński Dawid
                                4. Chrobak Rafał
                                5. Gałach Aleksandra
                                6. Grabowiec Aleksandra
                                7. Grodowczyk Dominika
                                8. Hoffmann Paweł
                                9. Janas Daria
                                10. Joks Kacper
                                11. Kondziela Dawid
                                12. Kraska Łukasz
                                13. Kruszyk Dawid
                                14. K. Karol
                                15. Kuświk Jonasz
                                16. Lepka Aurelia
                                17. Lepka Jagoda
                                18. Pawelec Robert
                                19. Płokarz Filip
                                20. Rekus Karol
                                21. Szewczyk Weronika
                                22. Wala Roksana
                                23. Zajfert Piotr
                                24. Zieleziński Patryk


                                Gimnazjum 2010/2011


                                Wychowawca: Hanna Śniadek

                                1. Adamczewski Robert
                                2. Barczak Klarysa
                                3. Boniek Kamil
                                4. Brodala Martyna
                                5. Chałupka Paulina
                                6. Cierpka Norbert
                                7. Cygal Agata
                                8. Czub Aleksandra
                                9. Duczmal Jakub
                                10. Hofman Jakub
                                11. Kapa Aleksander
                                12. Karwig Damian
                                13. Krakowiak Grzegorz
                                14. Maryniak Jan
                                15. Piech Miłosz
                                16. Podlas Weronika
                                17. Pyrka Alan
                                18. Rogala Aleksandra
                                19. Sieraczek Klaudia
                                20. Święcicki Łukasz
                                21. Tomalak Mateusz
                                22. Tomczak Anna
                                23. Wichura Marta
                                24. Zawidzki Marek


                                Wychowawca: Halina Czemiel

                                1. Abratkiewicz Dawid
                                2. Banaś Karolina
                                3. Baska Sandra
                                4. Dziabas Bartosz
                                5. Galbierczyk Kamila
                                6. Hetmański Jakub
                                7. Janoś Dominik
                                8. Juszczak Konrad
                                9. Kleinert Sebastian
                                10. Kołodziej Patryk
                                11. Kordacka Natalia
                                12. Kraska Kamil
                                13. K. Łukasz
                                14. Lisiak Martyna
                                15. Maksyminko Karol
                                16. Raszewski Filip
                                17. Stachowiak Mariusz
                                18. Stachowiak Milena
                                19. Śliwińska Julita
                                20. Turski Adrian
                                21. Wysota Adam
                                22. Zakręt Natalia
                                23. Zawiślak Błażej
                                24. Zieleziński Wojciech


                                Wychowawca: Lucyna Hörl na zdj. Izabella Chmielewska

                                1. Bąkowski Łukasz
                                2. Bochen Aleksandra
                                3. Cedro Karolina
                                4. Cegła Aleksandra
                                5. Czaiński Rafał
                                6. Czubak Michał
                                7. Drapiewska Daria
                                8. Faustyniak Mariusz
                                9. Gajda Zuzanna
                                10. Jańczak Jacek
                                11. Kaczmarczyk Bartłomiej
                                12. Kozłowski Kamil
                                13. Kurzawska Daria
                                14. Michalska Edyta
                                15. Młynarczyk Szymon
                                16. Morrison Mikołaj
                                17. Nieruchalski Kornel
                                18. Noskowicz Klaudia
                                19. Palat Eliza
                                20. Plewa Piotr
                                21. Schneider Krzysztof
                                22. Szczepaniak Dawid
                                23. Śląska Eliza
                                24. Wiertelak Jakub


                                Wychowawca: Anna Wilczura

                                1. B. Rafał
                                2. Bednarska Angelika
                                3. Borysewicz Monika
                                4. Chiliński Bartosz
                                5. Drobnica Martyna
                                6. Franz Dominika
                                7. Gąsior Cezary
                                8. Głowacki Jakub
                                9. Iwanicka Marta
                                10. Jamrozik Kamil
                                11. Kaczmarek Angelika
                                12. Kordacka Martyna
                                13. Kozikowski Sebastian
                                14. Kruszyk Adrianna
                                15. Kupaj Patryk
                                16. Maksyminko Klaudia
                                17. Maryniak Michał
                                18. Michalak Natalia
                                19. Nowacka Patrycja
                                20. Plewa Mariusz
                                21. Radoła Karolina
                                22. Radomska Kinga
                                23. Szczot Marcin
                                24. Śląska Patrycja
                                25. Wojtczak Agata
                                26. Wysota Mateusz
                                27. Zajfert Robert


                                Wychowawca: Andrzej Kędziora na zdj. Michał Szewczyk

                                1. Bruder Mateusz
                                2. Bzyl Gracjan
                                3. Cedro Martyna
                                4. Cierpka Anna
                                5. Fibig Kamil
                                6. Galbierczyk Maksymilian
                                7. G. Piotr
                                8. Grenda Marcin
                                9. Gruca Jagoda
                                10. Henicz Adam
                                11. Jędrzejak Sylwia
                                12. Karwig Ewelina
                                13. Kozłowski Jakub
                                14. Kozłowska Martyna
                                15. Kraska Iwona
                                16. Kurek Ewelina
                                17. Marczak Monika
                                18. Schubert Marzena
                                19. Sieraczek Kamil
                                20. Sobczak Jakub
                                21. Stachowiak Anna
                                22. Szczepanik Wojciech
                                23. Szymanek Michał
                                24. Wencel Agnieszka
                                25. Wrona Zofia
                                26. Zawidzka Monika


                                Wychowawca: Konrad Zieleziński

                                1. Fibig Michał
                                2. Franc Beata
                                3. Gajda Piotr
                                4. Krzekotowski Miłosz
                                5. Majorczyk Damian
                                6. Maksyminko Cezary
                                7. Moszak Mariusz
                                8. Pierucki Krzysztof
                                9. Rusinek Bartosz
                                10. Rzekiecka Klaudia
                                11. Szymanek Adrian
                                12. Turski Miłosz
                                13. Wirth Bartłomiej
                                14. Woźniak Kamil


                                Wychowawca: Serafin Jerzy

                                1. Brzezicha Bartosz
                                2. Faustyniak Kinga
                                3. Galer Patrycja
                                4. Greśko Natalia
                                5. Jakubek Katarzyna
                                6. Kaźmierczak Marlena
                                7. Kądziela Paweł
                                8. Kokot Ewelina
                                9. Kowalczyk Arkadiusz
                                10. Kruszyk Michał Łukasz
                                11. Marczak Przemysław
                                12. Mróz Mateusz
                                13. Mus Paulina
                                14. Poprawa Krzysztof
                                15. Skrzypczak Dawid
                                16. Schubert Michał
                                17. Stempin Dawid
                                18. Wawrzyniak Maria
                                19. Wiertelak Julita
                                20. Zembski Łukasz


                                Wychowawca: Galbierczyk Barbara

                                1. Burg Joanna
                                2. Cholewiński Kamil
                                3. Czemiel Krzysztof
                                4. Grzesiak Marek
                                5. Janas Aleksandra
                                6. Knuła Monika Daria
                                7. Krawczyk Przemysław Andrzej
                                8. Kuśmierek Sandra Bożena
                                9. Matylek Kamil
                                10. Niemierowski Damian Sławomir
                                11. Pleciak Kamil Jan
                                12. Wieczorek Sandra Olimpia
                                13. Witczak Krystian
                                14. Wojciechowska Martyna Maria
                                15. Wróbel Bartosz Piotr
                                16. Zakręt Przemysław Wawrzyn
                                17. Jazef Przemysław Piotr
                                18. Genczewlewska Sandra


                                Wychowawca: Robert Hudziński

                                1. Daniec Arleta
                                2. Galbierczyk Anita
                                3. Gąbka Kinga
                                4. Hofman Aleksandra
                                5. Janek Magdalena
                                6. Kajda Paulina
                                7. Kleinert Szymon
                                8. Korczak Krzysztof
                                9. Kozioł Mateusz
                                10. Kubot Tomasz
                                11. Maksyminko Dawid
                                12. Matysek Patryk
                                13. Mensfeld Sebastian
                                14. Pichliński Daniel
                                15. Sieraczek Justyna
                                16. Sieraczek Kinga
                                17. Smardz Przemysław
                                18. Sztukowska Natalia
                                19. Tomalak Sara
                                20. Walczak Julia
                                21. Wasilewski Patryk


                                Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

                                w Zespole Szkół w Sośniach

                                został powołany

                                Inspektor Ochrony Danych

                                Waldemar Dolata

                                kontakt:  w_dolata@wp.pl














                                Aktualności


                                Dzisiaj jest: Wtorek
                                20 Listopada 2018
                                Imieniny obchodzą
                                Anatol, Edmund, Feliks, Jeron,
                                Oktawiusz, Sędzimir

                                Do końca roku zostało 42 dni.
                                Zodiak: Skorpion

                                Kontakt

                                Zespół Szkół w Sośniach

                                ul. Wielkopolska 43

                                63-435 Sośnie

                                tel./fax 62 739 10 23

                                e-mail: zssosnie@sosnie.pl