Prezentacja Klas 2019/2020

Szkoła Podstawowa 2019/2020

Klasa Ia 2019/2020

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Bronowicka Lena
  2. Galbierczyk Hanna
  3. Hajduk Lena
  4. Kamzol Klaudia
  5. Karbowy Bartosz
  6. Michalak Wojtek
  7. Milian Malina
  8. Młynarczyk Marcel
  9. Rasiak Zuzanna
  10. Rychlik – Szczawiński Marcel
  11. Schubert Igor
  12. Schubert Zofia
  13. Sówka Kacper
  14. Stekiel Jacek
  15. Urbaniak Paweł
  16. Wrona Kacper
  17. Zemski Tomasz
  18. Zimniak Natalia

    Klasa Ib 2019/2020

    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

    1. Antoniewicz Eliza
    2. Bajodek Nadia
    3. Borkowska Dominika
    4. Chmielewska Pola
    5. Fibig Julia
    6. Filipiak Kornel
    7. Galbierczyk Agata
    8. Jankowiak Blanka
    9. Jaszewski Bartosz
    10. Krawiec Bartosz
    11. Los Adam
    12. Ławniczak Tymon
    13. Michalak Tymoteusz
    14. Niedźwiecka Jowita
    15. Południak Sandra
    16. Rospęk Bartosz
    17. Szymanowska Patrycja

      Klasa II 2019/2020

      Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

      1. Bagiński Michał
      2. Baszczok Iga
      3. Chalińska Krystyna
      4. Czop Gabriel Paweł
      5. Domagała Wojciech
      6. Hudzińska Nikola Agnieszka
      7. Kozłowska Lidia Maria
      8. Kwatera Sandra
      9. Kwiatkowska Julia
      10. Mensfeld Filip Jan
      11. Michalska Maja
      12. Myszkowski  Antoni Stanisław
      13. Nowak Jakub Piotr
      14. Sobczak Izabela Maria
      15. Waśko Martyna
      16. Zaprzalski Mateusz

      Klasa III 2019/2020

      Wychowawca klasy : Danuta Dolata

      1. Andrzejczak Marcelina
      2. Barczak Igor
      3. Bojarczuk Jakub
      4. Chmielecki Filip
      5. Ciechanowski Witold
      6. Dolata Franciszek
      7. Dudczak Nina
      8. Eckert Jakub
      9. Jabłoński Franciszek
      10. Jamrozik Jędrzej
      11. Krawczyk Miłosz
      12. Krezymon Dominika
      13. Kuczyński Michał
      14. Kujawa Julia
      15. Pelc Zuzanna
      16. Pokrzywka Jan
      17. Rychlik–Szczawiński Konrad
      18. Szymańska Anna
      19. Szymańska Dagmara
      20. Szymańska Wiktoria
      21. Turski Tomasz
      22. Zielezinski Michał
      23. Matyba Tomasz

      Klasa IV 2019/2020

      Wychowawca klasy : Marika Jędrzejewska

      1. Kozłowska Jagoda
      2. Krawczyk Weronika
      3. Miszczyk Michalina
      4. Mogiłka Mateusz
      5. Paździor Damian
      6. Pigłowska Zofia
      7. Pigłowski Jakub
      8. Plewa Mateusz
      9. Skraburska Aleksandra
      10. Urbaniak Kacper
      11. Wardzyk Julia
      12. Wczesna Adrianna
      13. Wielewicka Weronika
      14. Noskowicz Konrad

      Klasa V 2019/2020

      Wychowawca klasy : Izabela Kim

      1. Bojarczuk Wojciech
      2. Borkowski Bartosz
      3. Deresińska Sandra
      4. Deresiński Jakub
      5. Drapiewski Dawid
      6. Eckert Zuzanna
      7. Graja Michał
      8. Gruca Kinga
      9. Jamroszczyk Nikola
      10. Jurek Norbert
      11. Kłobus Jagoda
      12. Lepka Klara
      13. Pinkowska Michalina
      14. Pinkowska Wiktoria
      15. Rasiak Nadia
      16. Schubert Julia
      17. Stasiak Agata
      18. Stekiel Agata
      19. Śniadek Artur
      20. Śniatała Olga
      21. Śniatała Wiktoria
      22. Świątek Oskar
      23. Zemska Amelia
      24. Klepacz Maja
      25. Maj Daria
      26. Wielewicka Oliwia
      27. Jamroszczyk Dawid

      Klasa VI 2019/2020

      Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

      1. Adamczewska Daria
      2. Banasiewicz Jan
      3. Banaś Oliwia
      4. Brzezicha Kacper
      5. Chrobak Martyna
      6. Doktór Emil
      7. Gałach Oskar
      8. Gąsiorek Michał
      9. Hudziński Wiktor
      10. Kahla Łukasz
      11. Kowalski Jakub
      12. Koziarska Klaudia
      13. Kranz Dawid
      14. Mania Kacper Oskar
      15. Matyba Roman
      16. Michalska Julia
      17. Michalski Jakub
      18. Miszczyk Mikołaj
      19. Nowak Paweł
      20. Pacuła Weronika
      21. Płokarz Maria
      22. Schubert Aleksandra
      23. Sieradzki Mikołaj
      24. Sklarek Szymon
      25. Śniotała Nikola
      26. Ulkowska Majka
      27. Woźniak Kamil
      28. Zaprzalska Jagoda

      Klasa VII 2019/2020

      Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

      1. Blaszkiewicz Kamil
      2. Dąbski Cyprian
      3. Filipiak Emilia
      4. Gąsiorek Marcin
      5. Jamroszczyk Jakub
      6. Jankowiak Oliwia
      7. Junik Tomasz
      8. Jurga Igor Krzysztof
      9. Koryciak Bartłomiej
      10. Maryniak Olga
      11. Matylek Żaneta
      12. Miszczyk Oliwia
      13. Musiałowski Adrian
      14. Niemand Zuzanna
      15. Stasiak Wiktoria
      16. Szczepańska Antonia
      17. Szydłowska Urszula
      18. Topolan Rozalia
      19. Ulkowska Oliwia
      20. Williams Maja
      21. Witkowski Karol
      22. Wołodźko Adam
      23. Zielezińska Aneta
      24. Dubiel Karolina Martyna
      25. Pawłowska Wiktoria
      26. Pawłowski Dominik
      27. Woźniak Karolina
      28. Boniek Paweł Emil
      29. Siof Jakub
      30. Maksyminko Kornel
      31. Kozłowski Oskar

      Klasa VIII 2019/2020



      Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński


      1. Banasiewicz Wojciech
      2. Drapiewski Adrian
      3. Dziabas Kacper
      4. Gąsiorek Karolina
      5. Grabowiec Kamil
      6. Iwanek Michał
      7. Kluczberg Alicja
      8. Koryciak Marcel
      9. Kowalski Bartosz
      10. Kozyra Magdalena
      11. Kraska Julia
      12. Kuczyńska Julita
      13. Rospęk Sebastian
      14. Staśko Marika
      15. Szymanowska Sandra
      16. Szymanowska Zuzanna
      17. Waśko Weronika
      18. Wawrzynowicz Miłosz
      19. Wczesny Dominik


      Antoniewicz Eliza

      Bajodek Nadia

      Borkowska Dominika

      Chmielewska Pola

      Fibig Julia

      Filipiak Kornel

      Galbierczyk Agata

      Jankowiak Blanka

      Jaszewski Bartosz

      Krawiec Bartosz

      Los Adam

      Ławniczak Tymon

      Michalak Tymoteusz

      Niedźwiecka Jowita

      12212808583, 28.01.2012

      Południak Sandra

      Rospęk Bartosz

      Szymanowska Patrycja