Prezentacja klas 2012/2013

Szkoła Podstawowa 2012/2013

Klasa I 2012/2013

Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

  1. Drapiewski Adrian Daniel
  2. Dziabas Kacper Rafał
  3. Gąsiorek Karolina Józefa
  4. Grabowiec Kamil
  5. Iwanek Michał
  6. Janek Karina Maria
  7. Koryciak Marcel
  8. Kowalski Bartosz
  9. Kozyra Magdalena
  10. Kraska Julia
  11. Kuczyńska Julita
  12. Rospęk Sebastian
  13. Stąśko Marika Otylia
  14. Szymanowska Sandra
  15. Szymanowska Zuzanna
  16. Waśko Weronika

Klasa II 2012/2013

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

  1. Bajodek Nikodem
  2. Blaszkiewicz Julia
  3. Blaszkiewicz Lena
  4. Borkowska Alicja
  5. Cegła Wiktoria
  6. Drapiewski Hubert
  7. Filipiak Ernest Krzysztof
  8. Gratzke Kamil
  9. Hoffmann Weronika
  10. Jurczak Kaja
  11. Karbarz Dawid
  12. Kasprzyk Zuzanna
  13. Koziarska Weronika
  14. Krezymon Patryk
  15. Kwiatkowski Maciej
  16. Maląg Przemysław
  17. Nowacki Bartosz Filip
  18. Pastuszak Jessica Elżbieta
  19. Ratajczak Kacper Jan
  20. Sieradzki Jakub
  21. Sieroń Julia
  22. Skrzyńska Ines
  23. Szorska Dagmara
  24. Wołodźko Alicja
  25. Zielezinska Natalia

Klasa III 2012/2013

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Chilińska Oliwia
  2. Chmielecka Karolina
  3. Czub Zuzanna
  4. Drapiewski Igor
  5. Fibig Mariusz
  6. Gąsiorek Ewelina
  7. Grabowiec Julita
  8. Grodowczyk Angelika
  9. Jedliński Kacper
  10. Kozyra Katarzyna
  11. Maleszka Robert
  12. Marzecki Paweł
  13. Tyjon Mirek
  14. Ulbrich Kamil
  15. Wala Kacper
  16. Ziętek Zofia

Klasa IV 2012/2013

Wychowawca klasy : Renata Ziętek

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Bąkowska Milena
  3. Bąkowski Jakub
  4. Drapiewski Mateusz
  5. Fibig Aleksandra
  6. Galbierczyk Dawid
  7. Kałandziak Patryk
  8. Kierzek Karol
  9. Niemand Norbert
  10. Orłowska Agata
  11. Pichliński Bartosz
  12. Roga Wojciech
  13. Rogier Sandra
  14. Siedlecka Aleksandra
  15. Skoczylas Marcin
  16. Skrzyńska Amelia
  17. Szorski Wojciech
  18. Szpytma Błażej
  19. Witkowska Dagmara
  20. Wlazła Nikola
  21. Zapart Aleksandra
  22. Zielezinska Magdalena

Klasa V 2012/2013

Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

  1. Andraszak Bartosz
  2. Bielecka Nikola
  3. Grzesiak Oliwia
  4. Janas Weronika
  5. Nina Kwatera
  6. Kilimnik Piotr
  7. Matysek Aleksandra
  8. Michalska Wiktoria
  9. Mróz Aleksandra
  10. Pastuszak Bartosz
  11. Rogier Grzegorz
  12. Sobczak Julia
  13. Sobieraj Zofia
  14. Stachowiak Patrycja
  15. Stąśko Hubert
  16. Szymanowski Dominik
  17. Szymański Krystian
  18. Zajfert Kamila

Klasa VI 2012/2013

Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

  1. Adamczewska Marta
  2. Andrzejczak Anna
  3. Bajkowska Paulina
  4. Bizan Błażej
  5. Borowczyk Weronika
  6. Bzyl  Konrad
  7. Głowacki Patryk
  8. Gratzke Milena
  9. Kahla Tomasz
  10. Kałandziak Kacper
  11. Kasprzyk Kamil
  12. Kłobus Dawid
  13. Kłobus Patryk
  14. Kokot Joanna
  15. Kondziela Krzysztof
  16. Korczak Michał
  17. Krzyżanek Ewa
  18. Kutyński Tobiasz
  19. Marzecki Maciej
  20. Ostromecka Bogumiła
  21. Poprawa Wojciech
  22. Rekus Krystian
  23. Skoczylas Wojciech
  24. Smoleń Kinga
  25. Ulbrich Angelika
  26. Wlazła Natalia
  27. Zemska Angelika
  28. Ziętek Jacek


Gimnazjum 2012/2013

Klasa Ia 2012/2013

Wychowawca klasy : Anna Wilczura

  1. Bajkowski  Albert
  2. Bąkowski  Daniel
  3. Boniek  Karolina
  4. Boniek  Michał
  5. Borkowska Adrianna
  6. Bystrzyńska  Katarzyna
  7. Cegła  Weronika
  8. Flajszer  Patryk
  9. Franz  Aleksandra
  10. Galbierczyk  Sylwia
  11. Kądziela  Aleksandra
  12. Kołodziej  Dajana
  13. Kupczyk  Mariola
  14. Maksyminko  Nikodem
  15. Molska  Julia
  16. Niemierowska  Patrycja
  17. Nieruchalski  Kornel
  18. Nowacki  Kacper
  19. Olczak Mariusz
  20. Peikert  Agata
  21. Sobieraj  Jan
  22. Stasiak  Patrycja
  23. Stelmach  Sebastian
  24. Szewczyk  Kacper
  25. Śląski  Dariusz
  26. Tomalak  Damian
  27. Tomczak  Rafał
  28. Ulbrich  Anastazja
  29. Wasilewska Natalia

Klasa Ib 2012/2013

Wychowawca klasy : Robert Hudziński

  1. Bajerowicz Michał
  2. Czub Przemysław
  3. Dera Aleksandra
  4. Duczmal Weronika
  5. Dyba Bartłomiej
  6. Fibic Jakub
  7. Franc Przemysław
  8. Galbierczyk Paulina
  9. Janek Marek
  10. Jedlińska Klaudia
  11. Kahle Katarzyna
  12. Karkoszka Kacper
  13. Kołodziej Kamil
  14. Kozioł Dariusz
  15. Kubica Dawid
  16. Moszak Klaudia
  17. Moszak Natalia
  18. Noskowicz Kinga
  19. Nowaczyk Marta
  20. Pawlak Małgorzata
  21. Plewa Katarzyna
  22. Pyrka Roksana
  23. Sieraczek Patryk
  24. Wieczorek Michał
  25. Wielewicki Patryk
  26. Wilczek Piotr
  27. Wirth Jakub
  28. Włodarczyk Martyna
  29. Wojciechowska Wiktoria

Klasa IIa 2012/2013

Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

  1. Bizan Sonia
  2. Cegła Aleksandra
  3. Cierniak Konrad
  4. Florecka Martyna
  5. Hofman Piotr
  6. Karwig Damian
  7. Kleinert Sebastian
  8. Kondziela Dawid
  9. Kordacka Marika
  10. Kraska Łukasz
  11. Krawczyk Grzegorz
  12. Kuświk Jonasz
  13. Lepka Aurelia
  14. Lepka Jagoda
  15. Ługowski Adrian
  16. Mania Adrianna
  17. Maryniak Katarzyna
  18. Mazurek Aleksandra
  19. Plewa Kacper
  20. Płokarz Filip
  21. Rekus Karol
  22. Szczęch Karolina
  23. Szewczyk Weronika
  24. Wencel Ilona
  25. Wirth Sebastian
  26. Zajfert Piotr
  27. Zieleziński Patryk
  28. Żychliński Damian

Klasa IIb 2012/2013

Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

  1. Bloch Żaneta
  2. Borowczyk Dawid
  3. Chiliński Dawid
  4. Chrobak Rafał
  5. Gałach Aleksandra
  6. Grabowiec Aleksandra
  7. Grodowczyk Dominika
  8. Hoffmann Paweł
  9. Jamrozik Seweryn
  10. Janas Daria
  11. Joks Kacper
  12. Kaczmarzyk Bartłomiej
  13. Kozłowski Jakub
  14. Krakowiak Grzegorz
  15. Kruszyk Dawid
  16. Krzyżanek Karol
  17. Majchrzak Weronika
  18. Marczak Agata
  19. Orpel Marcel
  20. Pawelec Robert
  21. Radomski Błażej
  22. Rudnik Alan
  23. Szczepaniak Dawid
  24. Śląska Paulina
  25. Turska Karolina
  26. Turska Roksana
  27. Wala Roksana
  28. Walczak Dominika
  29. Ptak Małgorzata

Klasa IIIa 2012/2013

Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

  1. Adamczewski  Robert
  2. Barczak  Klarysa
  3. Bąkowski  Łukasz
  4. Brodala Martyna
  5. Cedro  Karolina
  6. Chałupka  Paulina
  7. Cierpka  Norbert
  8. Cygal  Agata
  9. Czaiński  Rafał
  10. Czub  Aleksandra
  11. Czubak  Michał
  12. Duczmal  Jakub
  13. Hofman  Jakub
  14. Jańczak  Jacek
  15. Kapa  Aleksander
  16. Kozłowski  Kamil
  17. Maryniak  Jan
  18. Młynarczyk  Szymon
  19. Morisson  Mikołaj
  20. Noskowicz  Klaudia
  21. Piech  Miłosz
  22. Podlas  Weronika
  23. Pyrka  Alan
  24. Rogala  Aleksandra
  25. Schneider  Krzysztof
  26. Sieraczek  Klaudia
  27. Święcicki  Łukasz
  28. Tomalak  Mateusz
  29. Tomczak Anna
  30. Wichura  Marta
  31. Zawidzki  Marek

Klasa IIIb 2012/2013

Wychowawca klasy : Halina Czemiel

  1. Abratkiewicz Dawid
  2. Banaś Karolina
  3. Baska Sandra
  4. Bochen Aleksandra
  5. Drapiewska Daria
  6. Dziabas Bartosz
  7. Faustyniak Mariusz
  8. Gajda Zuzanna
  9. Galbierczyk Kamila
  10. Hetmański Jakub
  11. Janoś Dominik
  12. Juszczak Konrad
  13. Kołodziej Patryk
  14. Kordacka Natalia
  15. Kraska Kamil
  16. Krupa Łukasz
  17. Kurzawska Daria
  18. Lisiak Martyna
  19. Maksyminko  Karol
  20. Palat Eliza
  21. Plewa Piotr
  22. Raszewski Filip
  23. Stachowiak Mariusz
  24. Stachowiak Milena
  25. Śląska Eliza
  26. Śliwińska Julita
  27. Turski Adrian
  28. Wiertelak Jakub
  29. Wysota Adam
  30. Zakręt Natalia
  31. Zawiślak Błażej
  32. Zieleziński Wojciech