Prezentacja klas 2010/2011

Szkoła Podstawowa 2010/2011

Klasa I 2010/2011


Wychowawca: Grażyna Szczepańska

  1. Chilińska Oliwia
  2. Chmielecka Karolina
  3. Czub Zuzanna
  4. Drapiewski Igor
  5. Fibig Mariusz
  6. Gąsiorek Ewelina
  7. Grabowiec Julita
  8. Grodowczyk Angelika
  9. Jedliński Kacper
  10. Kozyra Katarzyna
  11. Łuczak Konrad
  12. Maleszka Robert
  13. Marzecki Paweł
  14. Tyjon Mirek
  15. Ulbrich Kamil
  16. Ziętek Zofia

Klasa II 2010/2011


Wychowawca: Małgorzata Krzyżanowska

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Bąkowska Milena
  3. Bąkowski Jakub
  4. Drapiewski Mateusz
  5. Fibig Aleksandra
  6. Galbierczyk Dawid
  7. Kałandziak Patryk
  8. Kierzek Karol
  9. Niemand Norbert
  10. Orłowska Agata
  11. Pichliński Bartosz
  12. Rogier Sandra
  13. Siedlecka Aleksandra
  14. Skoczylas Marcin
  15. Szorski Wojciech
  16. Szpytma Błażej
  17. Wawrzynowicz Sandra
  18. Witkowska Dagmara
  19. Zapart Aleksandra
  20. Zielezińska Magdalena
  21. Skrzyńska Amelia

Klasa III 2010/2011


Wychowawca: Danuta Dolata

  1. Andraszak Bartosz
  2. Bielecka Nikola
  3. Grzesiak Oliwia
  4. Iwanek Weronika
  5. Janas Weronika
  6. Kilimnik Piotr
  7. Matysek Aleksandra
  8. Michalska Wiktoria
  9. Mróz Aleksandra
  10. Pastuszak Bartosz
  11. Rogier Grzegorz
  12. Sobczak Julia
  13. Sobieraj Julia
  14. Stachowiak Patrycja
  15. Staśko Hubert
  16. Szymanowski Dominik
  17. Szymański Krystian
  18. Zajfert Kamila

Klasa IV 2010/2011


Wychowawca: Dorota Cierpka

  1. Adamczewska Marta
  2. Andrzejczak Anna
  3. Bajkowska Paulina
  4. Bizan Błażej
  5. Borowczyk Weronika
  6. Bzyl Konrad
  7. Głowacki Patryk
  8. Gratzke Milena
  9. Jazef Edyta
  10. Kahla Tomasz
  11. Kałandziak Kacper
  12. Kasprzyk Kamil
  13. Kłobus Patryk
  14. Kokot Joanna
  15. Kondziela Krzysztof
  16. Korczak Michał
  17. Krzyżanek Ewa
  18. Kutyński Tobiasz
  19. Kwatera Nina
  20. Marzecki Maciej
  21. O. Bogumiła
  22. Poprawa Wojciech
  23. Rekus Krystian
  24. Skoczylas Wojciech
  25. Smoleń Kinga
  26. Ulbrich Angelika
  27. Ziętek Jacek

Klasa V 2010/2011


Wychowawca: Renata Ziętek

  1. Bajkowski Albert
  2. Bąkowski Daniel
  3. Borkowska Adrianna
  4. Cegła Weronika
  5. Czub Przemysław
  6. Duczmal Weronika
  7. Fibig Jakub
  8. Galbierczyk Paulina
  9. Galbierczyk Sylwia
  10. Janek Marek
  11. Jedlińska Klaudia
  12. Kahle Katarzyna
  13. Kłobus Dawid
  14. Kubica Dawid
  15. Kupczyk Mariola
  16. Noskowicz Kinga
  17. Nowacki Kacper
  18. Plewa Katarzyna
  19. Pyrka Roksana
  20. Sobieraj Jan
  21. Szewczyk Kacper
  22. Szymanowska Zuzanna
  23. Tomczak Rafał
  24. Ulbrich Anastazja

Klasa VI 2010/2011


Wychowawca: Beata Boratyńska

  1. Bizan Sonia
  2. Borowczyk Dawid
  3. Chiliński Dawid
  4. Chrobak Rafał
  5. Gałach Aleksandra
  6. Grabowiec Aleksandra
  7. Grodowczyk Dominika
  8. Hoffmann Paweł
  9. Janas Daria
  10. Joks Kacper
  11. Kondziela Dawid
  12. Kraska Łukasz
  13. Kruszyk Dawid
  14. K. Karol
  15. Kuświk Jonasz
  16. Lepka Aurelia
  17. Lepka Jagoda
  18. Pawelec Robert
  19. Płokarz Filip
  20. Rekus Karol
  21. Szewczyk Weronika
  22. Wala Roksana
  23. Zajfert Piotr
  24. Zieleziński Patryk


Gimnazjum 2010/2011

Klasa Ia 2010/2011


Wychowawca: Hanna Śniadek

  1. Adamczewski Robert
  2. Barczak Klarysa
  3. Boniek Kamil
  4. Brodala Martyna
  5. Chałupka Paulina
  6. Cierpka Norbert
  7. Cygal Agata
  8. Czub Aleksandra
  9. Duczmal Jakub
  10. Hofman Jakub
  11. Kapa Aleksander
  12. Karwig Damian
  13. Krakowiak Grzegorz
  14. Maryniak Jan
  15. Piech Miłosz
  16. Podlas Weronika
  17. Pyrka Alan
  18. Rogala Aleksandra
  19. Sieraczek Klaudia
  20. Święcicki Łukasz
  21. Tomalak Mateusz
  22. Tomczak Anna
  23. Wichura Marta
  24. Zawidzki Marek

Klasa Ib 2010/2011


Wychowawca: Halina Czemiel

  1. Abratkiewicz Dawid
  2. Banaś Karolina
  3. Baska Sandra
  4. Dziabas Bartosz
  5. Galbierczyk Kamila
  6. Hetmański Jakub
  7. Janoś Dominik
  8. Juszczak Konrad
  9. Kleinert Sebastian
  10. Kołodziej Patryk
  11. Kordacka Natalia
  12. Kraska Kamil
  13. K. Łukasz
  14. Lisiak Martyna
  15. Maksyminko Karol
  16. Raszewski Filip
  17. Stachowiak Mariusz
  18. Stachowiak Milena
  19. Śliwińska Julita
  20. Turski Adrian
  21. Wysota Adam
  22. Zakręt Natalia
  23. Zawiślak Błażej
  24. Zieleziński Wojciech

Klasa Ic 2010/2011


Wychowawca: Lucyna Hörl na zdj. Izabella Chmielewska

  1. Bąkowski Łukasz
  2. Bochen Aleksandra
  3. Cedro Karolina
  4. Cegła Aleksandra
  5. Czaiński Rafał
  6. Czubak Michał
  7. Drapiewska Daria
  8. Faustyniak Mariusz
  9. Gajda Zuzanna
  10. Jańczak Jacek
  11. Kaczmarczyk Bartłomiej
  12. Kozłowski Kamil
  13. Kurzawska Daria
  14. Michalska Edyta
  15. Młynarczyk Szymon
  16. Morrison Mikołaj
  17. Nieruchalski Kornel
  18. Noskowicz Klaudia
  19. Palat Eliza
  20. Plewa Piotr
  21. Schneider Krzysztof
  22. Szczepaniak Dawid
  23. Śląska Eliza
  24. Wiertelak Jakub

Klasa IIa 2010/2011


Wychowawca: Anna Wilczura

  1. B. Rafał
  2. Bednarska Angelika
  3. Borysewicz Monika
  4. Chiliński Bartosz
  5. Drobnica Martyna
  6. Franz Dominika
  7. Gąsior Cezary
  8. Głowacki Jakub
  9. Iwanicka Marta
  10. Jamrozik Kamil
  11. Kaczmarek Angelika
  12. Kordacka Martyna
  13. Kozikowski Sebastian
  14. Kruszyk Adrianna
  15. Kupaj Patryk
  16. Maksyminko Klaudia
  17. Maryniak Michał
  18. Michalak Natalia
  19. Nowacka Patrycja
  20. Plewa Mariusz
  21. Radoła Karolina
  22. Radomska Kinga
  23. Szczot Marcin
  24. Śląska Patrycja
  25. Wojtczak Agata
  26. Wysota Mateusz
  27. Zajfert Robert

Klasa IIb 2010/2011


Wychowawca: Andrzej Kędziora na zdj. Michał Szewczyk

  1. Bruder Mateusz
  2. Bzyl Gracjan
  3. Cedro Martyna
  4. Cierpka Anna
  5. Fibig Kamil
  6. Galbierczyk Maksymilian
  7. G. Piotr
  8. Grenda Marcin
  9. Gruca Jagoda
  10. Henicz Adam
  11. Jędrzejak Sylwia
  12. Karwig Ewelina
  13. Kozłowski Jakub
  14. Kozłowska Martyna
  15. Kraska Iwona
  16. Kurek Ewelina
  17. Marczak Monika
  18. Schubert Marzena
  19. Sieraczek Kamil
  20. Sobczak Jakub
  21. Stachowiak Anna
  22. Szczepanik Wojciech
  23. Szymanek Michał
  24. Wencel Agnieszka
  25. Wrona Zofia
  26. Zawidzka Monika

Klasa IIz 2010/2011


Wychowawca: Konrad Zieleziński

  1. Fibig Michał
  2. Franc Beata
  3. Gajda Piotr
  4. Krzekotowski Miłosz
  5. Majorczyk Damian
  6. Maksyminko Cezary
  7. Moszak Mariusz
  8. Pierucki Krzysztof
  9. Rusinek Bartosz
  10. Rzekiecka Klaudia
  11. Szymanek Adrian
  12. Turski Miłosz
  13. Wirth Bartłomiej
  14. Woźniak Kamil

Klasa IIIa 2010/2011


Wychowawca: Serafin Jerzy

  1. Brzezicha Bartosz
  2. Faustyniak Kinga
  3. Galer Patrycja
  4. Greśko Natalia
  5. Jakubek Katarzyna
  6. Kaźmierczak Marlena
  7. Kądziela Paweł
  8. Kokot Ewelina
  9. Kowalczyk Arkadiusz
  10. Kruszyk Michał Łukasz
  11. Marczak Przemysław
  12. Mróz Mateusz
  13. Mus Paulina
  14. Poprawa Krzysztof
  15. Skrzypczak Dawid
  16. Schubert Michał
  17. Stempin Dawid
  18. Wawrzyniak Maria
  19. Wiertelak Julita
  20. Zembski Łukasz

Klasa IIIb 2010/2011


Wychowawca: Galbierczyk Barbara

  1. Burg Joanna
  2. Cholewiński Kamil
  3. Czemiel Krzysztof
  4. Grzesiak Marek
  5. Janas Aleksandra
  6. Knuła Monika Daria
  7. Krawczyk Przemysław Andrzej
  8. Kuśmierek Sandra Bożena
  9. Matylek Kamil
  10. Niemierowski Damian Sławomir
  11. Pleciak Kamil Jan
  12. Wieczorek Sandra Olimpia
  13. Witczak Krystian
  14. Wojciechowska Martyna Maria
  15. Wróbel Bartosz Piotr
  16. Zakręt Przemysław Wawrzyn
  17. Jazef Przemysław Piotr
  18. Genczewlewska Sandra

Klasa IIIc 2010/2011


Wychowawca: Robert Hudziński

  1. Daniec Arleta
  2. Galbierczyk Anita
  3. Gąbka Kinga
  4. Hofman Aleksandra
  5. Janek Magdalena
  6. Kajda Paulina
  7. Kleinert Szymon
  8. Korczak Krzysztof
  9. Kozioł Mateusz
  10. Kubot Tomasz
  11. Maksyminko Dawid
  12. Matysek Patryk
  13. Mensfeld Sebastian
  14. Pichliński Daniel
  15. Sieraczek Justyna
  16. Sieraczek Kinga
  17. Smardz Przemysław
  18. Sztukowska Natalia
  19. Tomalak Sara
  20. Walczak Julia
  21. Wasilewski Patryk