Prezentacja klas 2013/2014

Szkoła Podstawowa 2013/2014

Klasa Ia 2013/2014

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Gumienny Michał
  2. Jamroszczyk Jakub
  3. Jankowiak Oliwia
  4. Junik Tomasz
  5. Koryciak Bartłomiej
  6. Matylek Żaneta
  7. Miszczyk Oliwia
  8. Musiałowski Adrian
  9. Pacholczyk Zuzanna
  10. Stasiak Wiktoria
  11. Szydłowska Urszula
  12. Ulkowska Oliwia
  13. Witkowski Karol
  14. Zielezińska Aneta

Klasa Ib 2013/2014

Wychowawca klasy :Justyna Zielezińska

  1. Blaszkiewicz Kamil
  2. Dąbski Cyprian
  3. Filipiak Emilia
  4. Gąsiorek Marcin
  5. Jurga Igor
  6. Maryniak Olga
  7. Niemand Zuzanna
  8. Roga Maria
  9. Sklarek Szymon
  10. Szczepańska Antonia
  11. Topolan Rozalia
  12. Ulbrich Karol
  13. Wołodźko Adam
  14. Zawiślak Nikola

Klasa II 2013/2014

Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

  1. Drapiewski Adrian
  2. Dziabas Kacper
  3. Gąsiorek Karolina
  4. Grabowiec Kamil
  5. Iwanek Michał
  6. Janek Karina
  7. Koryciak Marcel
  8. Kowalski Bartosz
  9. Kozyra Magdalena
  10. Kraska Julia
  11. Kuczyńska Julita
  12. Rospęk Sebastian
  13. Stąśko Marika
  14. Szymanowska Sandra
  15. Szymanowska Zuzanna
  16. Waśko Weronika

Klasa III 2013/2014

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

  1. Bajodek Nikodem
  2. Blaszkiewicz Julia
  3. Blaszkiewicz Lena
  4. Borkowska Alicja
  5. Cegła Wiktoria
  6. Drapiewski Hubert
  7. Filipiak Ernest Krzysztof
  8. Gratzke Kamil
  9. Hoffmann Weronika
  10. Jurczak Kaja
  11. Karbarz Dawid
  12. Kasprzyk Zuzanna
  13. Koziarska Weronika
  14. Krezymon Patryk
  15. Kwiatkowski Maciej
  16. Maląg Przemysław
  17. Nowacki Bartosz Filip
  18. Pastuszak Jessica Elżbieta
  19. Ratajczak Kacper Jan
  20. Sieradzki Jakub
  21. Sieroń Julia
  22. Skrzyńska Ines
  23. Szorska Dagmara
  24. Wołodźko Alicja
  25. Zielezinska Natalia

Klasa IV 2013/2014

Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

  1. Bąkowski Dawid
  2. Chilińska Oliwia
  3. Chmielecka Karolina
  4. Czub Zuzanna
  5. Drapiewski Igor
  6. Fibig Mariusz
  7. Gąsiorek Ewelina
  8. Grabowiec Julita
  9. Grodowczyk Angelika
  10. Jamroszczyk Monika
  11. Jedliński Kacper
  12. Kozyra Katarzyna
  13. Łuczak Konrad
  14. Maleszka Robert
  15. Marzecki Paweł
  16. Nowaczyk Klaudia
  17. Tyjon Mirosław
  18. Ulbrich Kamil
  19. Wala Kacper
  20. Ziętek Zofia

Klasa V 2013/2014

Wychowawca klasy : Renata Ziętek

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Bąkowska Milena
  3. Bąkowski Jakub
  4. Drapiewski Mateusz
  5. Fibig Aleksandra
  6. Galbierczyk Dawid
  7. Kałandziak Patryk
  8. Kierzek Karol
  9. Niemand Norbert
  10. Orłowska Agata
  11. Pichliński Bartosz
  12. Roga Wojciech
  13. Rogier Sandra
  14. Siedlecka Aleksandra
  15. Skoczylas Marcin
  16. Skrzyńska Amelia
  17. Szorski Wojciech
  18. Szpytma Błażej
  19. Witkowska Dagmara
  20. Wlazła Nikola
  21. Zapart Aleksandra
  22. Zielezinska Magdalena

Klasa VI 2013/2014

Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

  1. Bielecka Nikola
  2. Grzesiak Oliwia
  3. Janas Weronika
  4. Nina Kwatera
  5. Kilimnik Piotr
  6. Matysek Aleksandra
  7. Michalska Wiktoria
  8. Mróz Aleksandra
  9. Pastuszak Bartosz
  10. Rogier Grzegorz
  11. Sobczak Julia
  12. Sobieraj Zofia
  13. Stachowiak Patrycja
  14. Stąśko Hubert
  15. Szymanowski Dominik
  16. Szymański Krystian
  17. Zajfert Kamila


Gimnazjum 2013/2014

Klasa Ia 2013/2014

Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

  1. Adamczewska Marta
  2. Bajkowska Paulina
  3. Bzyl Konrad
  4. Kasprzyk Kamil
  5. Kłobus Dawid
  6. Kokot Joanna
  7. Krawiec Robert
  8. Krzyżanek Ewa
  9. Matylek Paulina
  10. Muller Wiktoria
  11. Mus Mateusz
  12. Nowaczyk Weronika
  13. Pawlak Jakub
  14. Piec Kornelia
  15. Pierucka Magdalena
  16. Płókarz Patryk
  17. Raszewski Wojciech
  18. Spławski Dawid
  19. Wichura Agata
  20. Wielewicka Dominika
  21. Wirth Jakub
  22. Wirth Maciej
  23. Wlazła Natalia
  24. Ziętek Jacek

Klasa Ib 2013/2014

Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

  1. Bachmann Angelika
  2. Bachmann Iwona
  3. Bizan Błażej
  4. Borowczyk Weronika
  5. Chałupka Marcin
  6. Florecki Adam
  7. Głowacki Patryk
  8. Jamroszczyk Paweł
  9. Kaczmarzyk Ewelina
  10. Kahla Tomasz
  11. Kałandziak Kacper
  12. Kisiel Paweł
  13. Kłobus Patryk
  14. Kondziela Krzysztof
  15. Krupa Roksana
  16. Kupaj Mateusz
  17. Marzecki Maciej
  18. Ostromecka Bogumiła
  19. Pacyna Karolina
  20. Poprawa Wojciech
  21. Śliwińska Kornelia
  22. Turska Kamila
  23. Turska Marcelina
  24. Wróbel Katarzyna

Klasa Ic 2013/2014

Wychowawca klasy : Halina Czemiel

  1. Andrzejczak Anna
  2. Cegła Julia
  3. Daniec Wioletta
  4. Grobelna Paulina
  5. Gratzke Milena
  6. Kądziela Kamil
  7. Korczak Michał
  8. Kupczyk Aleksandra
  9. Kusza  Kamil
  10. Kutyński Tobiasz
  11. Ługowska Julia
  12. Mielczarek Marcin
  13. Niemierowski Dominik
  14. Olczak Mateusz
  15. Pietras Sabina
  16. Rusinek Witold
  17. Rekus Krystian
  18. Skoczylas Wojciech
  19. Smoleń Kinga
  20. Stasiak Paulina
  21. Śródka Krystian
  22. Ulbrich Angelika
  23. Walczak Marcel
  24. Zemska Angelika

Klasa IIa 2013/2014

Wychowawca klasy : Anna Wilczura

  1. Bajkowski Albert
  2. Bąkowski Daniel
  3. Boniek Karolina
  4. Boniek Michał
  5. Borkowska Adrianna
  6. Bystrzyńska Katarzyna
  7. Cegła Weronika
  8. Flajszer Patryk
  9. Franz Aleksandra
  10. Galbierczyk Sylwia
  11. Kądziela Aleksandra
  12. Kołodziej Dajana
  13. Kozłowski Jakub
  14. Krakowiak Grzegorz
  15. Kupczyk Mariola
  16. Maksyminko Nikodem
  17. Molska Julia
  18. Niemierowska Patrycja
  19. Nowacki Kacper
  20. Olczak Mariusz
  21. Peikert Agata
  22. Rosiak Natalia
  23. Sobieraj Jan
  24. Stasiak Patrycja
  25. Stelmach Sebastian
  26. Szewczyk Kacper
  27. Śląski Dariusz
  28. Tomalak Damian
  29. Tomczak Rafał
  30. Ulbrich Anastazja
  31. Wirth Sebastian

Klasa IIb 2013/2014

Wychowawca klasy : Robert Hudziński

  1. Bajerowicz Michał
  2. Cierniak Konrad
  3. Czub Przemysław
  4. Dera Aleksandra
  5. Duczmal Weronika
  6. Dyba Bartłomiej
  7. Fibic Jakub
  8. Franc Przemysław
  9. Galbierczyk Paulina
  10. Janek Marek
  11. Jedlińska Klaudia
  12. Kahle Katarzyna
  13. Karkoszka Kacper
  14. Kleinert Sebastian
  15. Kołodziej Kamil
  16. Kozioł Dariusz
  17. Kubica Dawid
  18. Moszak Klaudia
  19. Moszak Natalia
  20. Noskowicz Kinga
  21. Nowaczyk Marta
  22. Pawlak Małgorzata
  23. Plewa Katarzyna
  24. Pyrka Roksana
  25. Sieraczek Patryk
  26. Wieczorek Michał
  27. Wielewicki Patryk
  28. Wilczek Piotr
  29. Włodarczyk Martyna
  30. Wojciechowska Wiktoria

Klasa IIIa 2013/2014

Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

  1. Bizan Sonia
  2. Cegła Aleksandr
  3. Florecka Martyna
  4. Hofman Piotr
  5. Karwig Damian
  6. Kondziela Dawid
  7. Kordacka Marika
  8. Kraska Łukasz
  9. Krawczyk Grzegorz
  10. Kuświk Jonasz
  11. Lepka Aurelia
  12. Lepka Jagoda
  13. Ługowski Adrian
  14. Mania Adrianna
  15. Maryniak Katarzyna
  16. Mazurek Aleksandra
  17. Plewa Kacper
  18. Płokarz Filip
  19. Rekus Karol
  20. Szczęch Karolina
  21. Szewczyk Weronika
  22. Wencel Ilona
  23. Zajfert Piotr
  24. Zieleziński Patryk
  25. Żychliński Damian

Klasa IIIb 2013/2014

Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

  1. Bloch Żaneta
  2. Borowczyk Dawid
  3. Chiliński Dawid
  4. Chrobak Rafał
  5. Gałach Aleksandra
  6. Grabowiec Aleksandra
  7. Grodowczyk Dominika
  8. Hoffmann Paweł
  9. Jamrozik Seweryn
  10. Janas Daria
  11. Joks Kacper
  12. Kaczmarzyk Bartłomiej
  13. Kruszyk Dawid
  14. Krzyżanek Karol
  15. Majchrzak Weronika
  16. Marczak Agata
  17. Orpel Marcel
  18. Pawelec Robert
  19. Radomski Błażej
  20. Rudnik Alan
  21. Szczepaniak Dawid
  22. Śląska Paulina
  23. Turska Karolina
  24. Turska Roksana
  25. Wala Roksana
  26. Walczak Dominika
  27. Ptak Małgorzata