Prezentacja klas 2014/2015

Szkoła Podstawowa 2014/2015

Klasa Ia 2014/2015

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

  1. Brzezicha Kacper
  2. Chrobak Martyna
  3. Gąsiorek Michał
  4. Maleszka Krzysztof
  5. Michalska Julia
  6. Michalski Jakub
  7. Miszczyk Mikołaj
  8. Pacuła Weronika
  9. Rdzanek Nikola
  10. Schubert Aleksandra
  11. Sieradzki Mikołaj
  12. Sklarek Szymon
  13. Ulkowska Majka
  14. Zaprzalska Jagoda

Klasa Ib 2014/2015

Wychowawca klasy : Justyna Zielezińska

  1. Adamczewska Daria
  2. Doktór Emil
  3. Gałach Oskar
  4. Hudziński Wiktor
  5. Jamroszczyk Dawid
  6. Kahla Łukasz
  7. Kowalski Jakub
  8. Koziarska Klaudia
  9. Kranz Dawid
  10. 1Nowak Paweł
  11. Płokarz Maria
  12. Siedlecki Adam
  13. Śniotała Nikola

Klasa II 2014/2015

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Blaszkiewicz Kamil
  2. Dąbski Cyprian
  3. Filipiak Emilia
  4. Gąsiorek Marcin
  5. Jamroszczyk Jakub
  6. Jankowiak Oliwia
  7. Junik Tomasz
  8. Jurga Igor Krzysztof
  9. Koryciak Bartłomiej
  10. Maryniak Olga
  11. Matylek Żaneta
  12. Miszczyk Oliwia
  13. Musiałowski Adrian
  14. Niemand Zuzanna
  15. Pacholczyk Zuzanna
  16. Roga Maria
  17. Stasiak Wiktoria
  18. Szczepańska Antonia
  19. Szydłowska Urszula
  20. Ulbrich Karol
  21. Topolan Rozalia
  22. Ulkowska Oliwia
  23. Witkowski Karol
  24. Wołodźko Adam
  25. Zawiślak Nikola
  26. Zielezińska Aneta

Klasa III 2014/2015

Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

  1. Drapiewski Adrian
  2. Dziabas Kacper
  3. Gąsiorek Karolina
  4. Grabowiec Kamil
  5. Iwanek Michał
  6. Janek Karina
  7. Kluczberg Alicja
  8. Koryciak Marcel
  9. Kowalski Bartosz
  10. Kozyra Magdalena
  11. Kraska Julia
  12. Kuczyńska Julita
  13. Rospęk Sebastian
  14. Staśko Marika
  15. Szymanowska Sandra
  16. Szymanowska Zuzanna
  17. Waśko Weronika

Klasa IV 2014/2015

Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

  1. Bajodek Nikodem
  2. Blaszkiewicz Julia
  3. Blaszkiewicz Lena
  4. Borkowska Alicja
  5. Cegła Wiktoria
  6. Drapiewski Hubert
  7. Filipiak Ernest
  8. Gratzke Kamil
  9. Hoffmann Weronika
  10. Jurczak Kaja
  11. Karbarz Dawid
  12. Kasprzyk Zuzanna
  13. Koziarska Weronika
  14. Krezymon Patryk
  15. Kwiatkowski Maciej
  16. Maląg Przemysław
  17. Nowacki Bartosz
  18. Pastuszak Jessica
  19. Ratajczak Kacper
  20. Sieradzki Jakub
  21. Sieroń Julia
  22. Skrzyńska Ines
  23. Szorska Dagmara
  24. Wołodźko Alicja
  25. Zielezinska Natalia

Klasa V 2014/2015

Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

  1. Bąkowski Dawid
  2. Całujek Mariusz
  3. Chilińska Oliwia
  4. Chmielecka Karolina
  5. Czub Zuzanna
  6. Drapiewski Igor
  7. Dwonik Iwo
  8. Fibig Mariusz
  9. Gąsiorek Ewelina
  10. Grabowiec Julita
  11. Grodowczyk Angelika
  12. Jamroszczyk Monika
  13. Jedliński Kacper
  14. Kozyra Katarzyna
  15. Łuczak Konrad
  16. Maleszka Robert
  17. Marzecki Paweł
  18. Nowaczyk Klaudia
  19. Tyjon Mirosław
  20. Ulbrich Kamil
  21. Wala Kacper
  22. Ziętek Zofia

Klasa VI 2014/2015

Wychowawca klasy : Renata Ziętek

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Bąkowska Milena
  3. Bąkowski Jakub
  4. Drapiewski Mateusz
  5. Fibig Aleksandra
  6. Galbierczyk Dawid
  7. Kałandziak Patryk
  8. Niemand Norbert
  9. Orłowska Agata
  10. Pichliński Bartosz
  11. Roga Wojciech
  12. Rogier Sandra
  13. Siedlecka Aleksandra
  14. Skoczylas Marcin
  15. Skrzyńska Amelia
  16. Szorski Wojciech
  17. Szpytma Błażej
  18. Witkowska Dagmara
  19. Wlazła Nikola
  20. Zapart Aleksandra
  21. Zielezinska Magdalena


Gimnazjum 2014/2015

Klasa Ia 2014/2015

Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

  1. Bielecka Nikola
  2. Bloch Patryk
  3. Błaszczyk Roksana
  4. Borysewicz Sebastian
  5. Brodala Natalia
  6. Ciesielska Oliwia
  7. Dwornik Norbert
  8. Grzesiak Oliwia
  9. Karbowa Julia
  10. Kilimnik Piotr
  11. Krawiec Jagoda
  12. Kruszyk Marcel
  13. Kruszyk Tomasz
  14. Maksyminko Denis
  15. Matysek Aleksandra
  16. Niemierowska Weronika
  17. Nowaczyk Weronika
  18. Nowak Jakub
  19. Rembiok Michał
  20. Rogier Grzegorz
  21. Stachowiak Patrycja
  22. Stąśko Hubert
  23. Szymanowski Dominik
  24. Śląski Kamil
  25. Zajfert Kamila
  26. Zimmer Natalia

Klasa Ib 2014/2015

Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

  1. Banaś Sebastian
  2. Chromiński Sebastian
  3. Drobnica Mikołaj
  4. Dyba Natalia
  5. Grobelna Gabriela
  6. Jamrozik Konstanty
  7. Janas Weronika
  8. Janoś Adrian
  9. Kisiel Paweł
  10. Kocik Adrian
  11. Kurowski Arkadiusz
  12. Kwatera Nina
  13. Lisiak Maciej
  14. Michalska Klaudia
  15. Michalska Wiktoria
  16. Mróz Aleksandra
  17. Pastuszak Bartosz
  18. Peikert Aleksandra
  19. Piec Natalia
  20. Pietras Dagmara
  21. Plewa Michał
  22. Puciato Justyna
  23. Sobczak Julia
  24. Sobieraj Zofia
  25. Szymański Krystian
  26. Wirth Maciej
  27. Żyto Filip

Klasa IIa 2014/2015

Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

  1. Adamczewska Marta
  2. Bajkowska Paulina
  3. Bzyl Konrad
  4. Kasprzyk Kamil
  5. Kisiński Paweł
  6. Kokot Joanna
  7. Kołodziej Dajana
  8. Kołodziej Kamil
  9. Krawiec Robert
  10. Krzyżanek Ewa
  11. Matylek Paulina
  12. Moszak Natalia
  13. Muller Wiktoria
  14. Mus Mateusz
  15. Pawlak Jakub
  16. Piec Kornelia
  17. Pierucka Magdalena
  18. Płókarz Patryk
  19. Raszewski Wojciech
  20. Spławski Dawid
  21. Wichura Agata
  22. Wielewicka Dominika
  23. Ziętek Jacek

Klasa IIb 2014/2015

Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

  1. Bachmann Angelika
  2. Bachmann Iwona
  3. Bizan Błażej
  4. Borowczyk Weronika
  5. Florecki Adam
  6. Głowacki Patryk
  7. Jamroszczyk Paweł
  8. Kaczmarzyk Ewelina
  9. Kahla Tomasz
  10. Kałandziak Kacper
  11. Kłobus Patryk
  12. Kondziela Krzysztof
  13. Krupa Roksana
  14. Kupaj Mateusz
  15. Marzecki Maciej
  16. Moszak Klaudia
  17. Ostromecka Bogumiła
  18. Pacyna Karolina
  19. Poprawa Wojciech
  20. Śliwińska Kornelia
  21. Turska Kamila
  22. Turska Marcelina
  23. Wróbel Katarzyna

Klasa IIc 2014/2015

Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

  1. Andrzejczak Anna
  2. Cegła Julia
  3. Daniec Wioleta
  4. Flajszer Patryk
  5. Gratzke Milena
  6. Grobelna Paulina
  7. Kądziela Kamil
  8. Kupczyk Aleksandra
  9. Kusza Kamil
  10. Kutyński Tobiasz
  11. Ługowska Julia
  12. Mielczarek Marcin
  13. Niemierowski Dominik
  14. Olczak Mateusz
  15. Pietras Sabrina
  16. Rekus Krystian
  17. Rusinek Witold
  18. Skoczylas Wojciech
  19. Smoleń Kinga
  20. Stasiak Paulina
  21. Śródka Krystian
  22. Ulbrich Angelika
  23. Walczak Marcel
  24. Zemska Angelika

Klasa IIIa 2014/2015

Wychowawca klasy : Anna Wilczura

  1. Bajkowski Albert
  2. Bąkowski Daniel
  3. Boniek Karolina
  4. Boniek Michał
  5. Borkowska Adrianna
  6. Bystrzyńska Katarzyna
  7. Cegła Weronika
  8. Franz Aleksandra
  9. Galbierczyk Sylwia
  10. Kądziela Aleksandra
  11. Kupczyk Mariola
  12. Maksyminko Nikodem
  13. Molska Julia
  14. Niemierowska Patrycja
  15. Nowacki Kacper
  16. Olczak Mariusz
  17. Peikert Agata
  18. Rosiak Natalia
  19. Sobieraj Jan
  20. Stasiak Patrycja
  21. Stelmach Sebastian
  22. Szewczyk Kacper
  23. Śląski Dariusz
  24. Tomalak Damian
  25. Tomczak Rafał
  26. Ulbrich Anastazja

Klasa IIIb 2014/2015

Wychowawca klasy : Robert Hudziński

  1. Bajerowicz Michał
  2. Czub Przemysław
  3. Dera Aleksandra
  4. Duczmal Weronika
  5. Dyba Bartłomiej
  6. Fibig Jakub
  7. Franc Przemysław
  8. Galbierczyk Paulina
  9. Janek Marek
  10. Jedlińska Klaudia
  11. Kahle Katarzyna
  12. Karkoszka Kacper
  13. Kozioł Dariusz
  14. Kubica Dawid
  15. Noskowicz Kinga
  16. Nowaczyk Marta
  17. Pawlak Małgorzata
  18. Plewa Katarzyna
  19. Pyrka Roksana
  20. Sieraczek Patryk
  21. Wieczorek Michał
  22. Wielewicki Patryk
  23. Wilczek Piotr
  24. Włodarczyk Martyna
  25. Wojciechowska Wiktoria
  26. Ptak Małgorzata