Prezentacja klas 2015/2016

Szkoła Podstawowa 2015/2016

Klasa I 2015/2016

Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bojarczuk Wojciech
  2. Borkowski Bartosz
  3. Deresińska Sandra
  4. Deresiński Jakub
  5. Drapiewski Dawid
  6. Eckert Zuzanna
  7. Fabiś Amelia
  8. Graja Michał
  9. Gruca Kinga
  10. Jamroszczyk Nikola
  11. Jurek Norbert
  12. Kłobus Jagoda
  13. Lepka Klara
  14. Noskowicz Konrad
  15. Pinkowska Michalina
  16. Pinkowska Wiktoria
  17. Rasiak Nadia
  18. Schubert Julia
  19. Stasiak Agata
  20. Stekiel Agata
  21. Śniadek Artur
  22. Śniatała Olga
  23. Śniatała Wiktoria
  24. Świątek Oskar
  25. Zemska Amelia

Klasa IIa 2015/2016

Wychowawca klasy : Danuta Dolata

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Brzezicha Kacper
  2. Chrobak Martyna
  3. Gąsiorek Michał
  4. Michalska Julia
  5. Michalski Jakub
  6. Miszczyk Mikołaj
  7. Pacuła Weronika
  8. Rdzanek Nikola
  9. Schubert Aleksandra
  10. Sieradzki Mikołaj
  11. Sklarek Szymon
  12. Ulkowska Maja
  13. Zaprzalska Jagoda

Klasa IIb 2015/2016

Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Adamczewska Daria
  2. Doktór Emil
  3. Gałach Oskar
  4. Hudziński Wiktor
  5. Jamroszczyk Dawid
  6. Kahla Łukasz
  7. Kowalski Jakub
  8. Koziarska Klaudia
  9. Kranz Dawid
  10. Nowak Paweł
  11. Płokarz Maria
  12. Siedlecki Adam
  13. Śniotała Nikola

Klasa III 2015/2016

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Blaszkiewicz Kamil
  2. Dąbski Cyprian
  3. Filipiak Emilia
  4. Gąsiorek Marcin
  5. Jamroszczyk Jakub
  6. Jankowiak Oliwia
  7. Junik Tomasz
  8. Jurga Igor
  9. Koryciak Bartłomiej
  10. Maryniak Olga
  11. Matylek Żaneta
  12. Miszczyk Oliwia
  13. Musiałowski Adrian
  14. Niemand Zuzanna
  15. Pacholczyk Zuzanna
  16. Roga Maria
  17. Stasiak Wiktoria
  18. Szczepańska Antonia
  19. Szydłowska Urszula
  20. Topolan Rozalia
  21. Ulkowska Oliwia
  22. Williams Maya
  23. Witkowski Karol
  24. Wołodźko Adam
  25. Zielezińska Aneta

Klasa IV 2015/2016

Wychowawca klasy : Renata Ziętek

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Drapiewski Adrian
  2. Dziabas Kacper
  3. Gąsiorek Karolina
  4. Grabowiec Kamil
  5. Iwanek Michał
  6. Kluczberg Alicja
  7. Koryciak Marcel
  8. Kowalski Bartosz
  9. Kozyra Magdalena
  10. Kraska Julia
  11. Kuczyńska Julita
  12. Rospęk Sebastian
  13. Stąśko Marika
  14. Szymanowska Sandra
  15. Szymanowska Zuzanna
  16. Waśko Weronika

Klasa V 2015/2016

Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bajodek Nikodem
  2. Blaszkiewicz Julia
  3. Blaszkiewicz Lena
  4. Borkowska Alicja
  5. Cegła Wiktoria
  6. Drapiewski Hubert
  7. Filipiak Ernest
  8. Gratzke Kamil
  9. Hoffmann Weronika
  10. Jurczak Kaja
  11. Karbarz Dawid
  12. Kasprzyk Zuzanna
  13. Koziarska Weronika
  14. Krezymon Patryk
  15. Kwiatkowski Maciej
  16. Maląg Przemysław
  17. Nowacki Bartosz
  18. Pastuszak Jessica
  19. Ratajczak Kacper
  20. Sieradzki Jakub
  21. Sieroń Julia
  22. Skrzyńska Inez
  23. Szorska Dagmara
  24. Williams Stone
  25. Wołodźko Alicja
  26. Zielezinska Natalia

Klasa VI 2015/2016

Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bąkowski Dawid
  2. Całujek Mariusz
  3. Chilińska Oliwia
  4. Chmielecka Karolina
  5. Czub Zuzanna
  6. Drapiewski Igor
  7. Dwornik Iwo
  8. Fibig Mariusz
  9. Gąsiorek Ewelina
  10. Grabowiec Julita
  11. Grodowczyk Angelika
  12. Jamroszczyk Monika
  13. Jedliński Kacper
  14. Kozyra Katarzyna
  15. Łuczak Konrad
  16. Maleszka Robert
  17. Marzecki Paweł
  18. Nowaczyk Klaudia
  19. Tyjon Mirosław
  20. Wala Kacper
  21. Ziętek Zofia


Gimnazjum 2015/2016

Klasa Ia 2015/2016

Wychowawca klasy : Anna Wilczura

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Andrzejczak Miłosz
  2. Borysewicz Sebastian
  3. Chałupka Ewelina
  4. Chromiński Sebastian
  5. Dubiel Iwona
  6. Dziewoński Michał
  7. Fibig Aleksandra
  8. Galbierczyk Dawid
  9. Kłobus Dawid
  10. Kordacki Kacper
  11. Kozłowski Oskar
  12. Michalski Krystian
  13. Pichliński Bartosz
  14. Ptak Dariusz
  15. Rogier Sandra
  16. Skrzyńska Amelia
  17. Szczepanik Patryk
  18. Szorski Wojciech
  19. Szpytma Błażej
  20. Wawrzynowicz Sandra
  21. Wielewicki Kacper
  22. Wilczek Karolina
  23. Wirth Maciej
  24. Witczak Daria
  25. Wlazła Nikola, Sara
  26. Wojda Nikodem
  27. Zielezinska Magdalena

Klasa Ib 2015/2016

Wychowawca klasy : Ewelina Krakowska

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bąkowska Milena
  2. Bąkowski Jakub
  3. Drapiewski Mateusz
  4. Dziabas Jakub
  5. Galbierczyk Łukasz
  6. Grobelna Marika
  7. Kałandziak Patryk
  8. Kapa Marcelina
  9. Maksyminko Denis
  10. Mrowińska Nicola
  11. Mróz Dominika
  12. Niemand Norbert
  13. Orłowska Agata
  14. Pietras Fabian
  15. Pilarski Miłosz
  16. Plewa Michał
  17. Płocka Łucja
  18. Roga Wojciech
  19. Skoczylas Marcin
  20. Szczot Bartosz
  21. Szczot Julia
  22. Wieczorek Hubert
  23. Witkowska Dagmara
  24. Zajączkowski Nikodem
  25. Ząb Marika
  26. Zieliński Tobiasz
  27. Żychlińska Kamila
  28. Marczak Kamil

Klasa IIa 2015/2016

Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bielecka Nikola
  2. Błaszczyk Roksana
  3. Brodala Natalia
  4. Ciesielska Oliwia
  5. Dwornik Norbert
  6. Grzesiak Oliwia
  7. Karbowa Julia
  8. Kilimnik Piotr
  9. Krawiec Jagoda
  10. Kruszyk Marcel
  11. Krzyżanek Ewa
  12. Matysek Aleksandra
  13. Niemierowska Weronika
  14. Nowaczyk Weronika
  15. Pawlak Jakub
  16. Rembiok Michał
  17. Rogier Grzegorz
  18. Stachowiak Patrycja
  19. Stąśko Hubert
  20. Szymanowski Dominik
  21. Śląski Kamil
  22. Walczak Marcel
  23. Wichura Agata
  24. Zajfert Kamila
  25. Zimmer Natalia

Klasa IIb 2015/2016

Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Bachmann Iwona
  2. Banaś Sebastian
  3. Drobnica Mikołaj
  4. Grobelna Gabriele
  5. Jamrozik Konstanty
  6. Janas Weronika
  7. Janoś Adrian
  8. Kocik Adrian
  9. Kołodziej Kamil
  10. Kurowski Adrian
  11. Kwatera Nina
  12. Lisiak Maciej
  13. Michalska Klaudia
  14. Michalska Wiktoria
  15. Mróz Aleksandra
  16. Niemierowski Dominik
  17. Pastuszak Bartosz
  18. Peikert Aleksandra
  19. Piec Natalia
  20. Pietras Dagmara
  21. Puciato Justyna
  22. Sobczak Julia
  23. Sobieraj Zofia
  24. Spławski Dawid
  25. Szymański Krystian
  26. Wróbel Katarzyna
  27. Żyto Filip

Klasa IIIa 2015/2016

Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Adamczewska Marta
  2. Bachman Angelika
  3. Bajkowska Paulina
  4. Bizan Błażej
  5. Bzyl Konrad
  6. Florecki Adam
  7. Głowacki Patryk
  8. Kaczmarzyk Ewelina
  9. Kahla Tomasz
  10. Kasprzyk Kamil
  11. Kokot Joanna
  12. Kołodziej Dajana
  13. Kondziela Krzysztof
  14. Krawiec Robert
  15. Krupa Roksana
  16. Matylek Paulina
  17. Moszak Natalia
  18. Muller Wiktoria
  19. Mus Mateusz
  20. Ostromecka Bogumiła
  21. Piec Kornelia
  22. Pierucka Magdalena
  23. Płókarz Patryk
  24. Poprawa Wojciech
  25. Raszewski Wojciech
  26. Śliwińska Kornelia
  27. Wielewicka Dominika
  28. Wlazła Natalia
  29. Ziętek Jacek

Klasa IIIb 2015/2016

Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

{gallery width=450 height=367}{/gallery}

  1. Andrzejczak Anna
  2. Borowczyk Weronika
  3. Daniec Wioletta
  4. Gratzke Milena
  5. Grobelna Paulina
  6. Jamroszczyk Paweł
  7. Kałandziak Kacper
  8. Kądziela Kamil
  9. Kozioł Dariusz
  10. Kupaj Mateusz
  11. Kupczyk Aleksandra
  12. Kusza Kamil
  13. Kutyński Tobiasz
  14. Ługowska Julia
  15. Marzecki Maciej
  16. Mielczarek Marcin
  17. Moszak Klaudia
  18. Olczak Mateusz
  19. Pacyna Karolina
  20. Pietras Sabrina
  21. Rekus Krustian
  22. Rusinek Witold
  23. Smoleń Kinga
  24. Stasiak Paulina
  25. Śródka Krystian
  26. Turska Kamila
  27. Turska Marcelina
  28. Zemska Angelika